تصادف و آتش‌گرفتن خودرو در جاده قلعه‌شور اصفهان ۳ کشته برجاگذاشت

اصفهان - ایرنا - تصادف دو خودروی سواری پیکان و ام وی ام بامداد جمعه در ابتدای جاده قلعه شور اصفهان و آتش گرفتن خودروی پیکان به کشته شدن سه تَن و سوختگی شدید یک کودک منجر شد.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ۶ دقیقه بامداد امروز به اورژانس پیش بیمارستانی اعلام شد و ۲ واحد امدادی ۱۱۵ به محل اعزام شدند.
عباس عابدی افزود: در این سانحه رانندگی یک مرد، یک زن و یک کودک غیر قابل شناسایی جان خود را از دست دادند.
وی بیان کرد: یک پسربچه ۲ ساله نیز که در این حادثه دچار سوختگی شدید شده بود و وضعیت وخیمی داشت توسط آمبولانس به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان منتقل شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی اصفهان نیز درباره این حادثه گفت: این حادثه ۱۵ دقیقه بامداد به آتش نشانی اعلام شد و نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۱۳ از سپاهان‌شهر به محل اعزام شدند.

فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به اینکه یک کودک سرنشین خودروی پیکان بر اثر شدت تصادف از خودرو به بیرون پرتاب شده بود تصریح کرد: خودروی پیکان دچار آتش سوزی شد و سه سرنشین دیگر این خودرو در آتش سوختند.
وی به رانندگان توصیه کرد: علاوه بر رعایت موارد ایمنی در رانندگی، حتما یک دستگاه خاموش کننده در خودرو به همراه داشته باشید زیرا اگر حتی یکی از خودروهای عبوری مجهز به خاموش کننده بود شاید این فاجعه تلخ به بار نمی‌آمد.
دلیل بروز این حادثه توسط پلیس راه در دست بررسی است.

جاده قلعه شور یکی از مسیرهای پر حادثه اصفهان بود تا اینکه در سال ۹۴ طرح چهار خطه جاده قلعه شور در جنوب شهر اصفهان تکمیل شد. 
تردد زیاد خودروها از داخل شهر جدید بهارستان به اصفهان، تراکم جمعیت زیاد در روستای مجاور و قرار داشتن روستاهای شرق اصفهان در انتهای این محور، لزوم چهارخطه شدن آن را دوچندان کرده بود.
طول این مسیر 17 کیلومتر است و برای نهایی شدن احداث آن 90 میلیارد ریال در سال ۹۴ هزینه شد. 
هفت کیلومتر ابتدایی این محور پرتردد بوسیله گاردریل جدا شده است تا ایمنی بیشتر مسیر قلعه شور تامین شود.
قلعه‌شور روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان اصفهان در حاشیه شهر جدید بهارستان قرار دارد.

بهارستان یکی از شهرهای برنامه‌ریزی شده اقماری و در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر اصفهان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha