ارتقای بودجه قزوین با کمک نمایندگان استان در مجلس محقق شد

قزوین-ایرنا- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای بودجه استان از مطالبات جدی و چندین ساله مردم بود که با کمک نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی محقق شد.

لطف الله سیاهکلی مرادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:اگر استان بودجه کافی نداشته باشد در حل مشکلات ناکام می ماند و بسیاری از پروژه ها و طرح ها که از مطالبات مردم هستند اجرایی نمی شوند.

وی افزود:در این راستا در مجمع نمایندگان استان یک سیاست مبنی بر همکاری مستمر بین نمایندگان مجلس و تیم اجرایی استان برای پیشبرد اهداف، افزایش بودجه استان و اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی تعریف کردیم که تا امروز با همدلی به پیش رفته است زیرا معتقدیم وحدت باعث موفقیت بیشتر در استان می شود.

این نماینده اظهار داشت: خوشبختانه همکاری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، طی یک سال اخیر با ادارات استان سبب شد تا نگاه دستگاه های اجرایی نیز تغییر کند و امروز مردم با مراجعه به ادارات پاسخ مطلوبی دریافت می کنند.

 سیاهکلی مرادی از مردم خواست چنانچه اداره ایی در پاسخگویی به مردم بی توجهی و بی اخلاقی می کند حتما گزارش دهند تا اقدام لازم در این زمینه صورت گیرد.

وی تصریح کرد: مردم ولی نعمتان استان قزوین هستند و پیگیری مطالبات آنها، وظیفه شرعی نمایندگان استان و مدیران دستگاه‌ها است. 

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نظام برای مردم است و بدون مردم امنیت برقرار نمی شود، افزود: اگر امروز جمهوری اسلامی در بسیاری از زمینه ها پرقدرت است و امنیت دارد این افتخار با حضور قاطعانه مردم در تمامی صحنه ها به دست آمده است و باید قدردان آن باشیم.

سیاهکلی تصریح کرد : امروزه در حوزه معیشت، اقتصاد و تولید هنوز مشکل داریم ولی امیدواریم با تشکیل دولت قوی با حضور آیت الله رئیسی و کمک مجلس بر این مشکلات فائق آییم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha