رستمیان: بار روانی و فشار  رقابت‌ها در المپیک زیاد بود

توکیو- ایرنا- ملی‌پوش تیراندازی ایران پس از پایان رقابت خود در تپانچه سرعت، بار روانی و فشار رقابت‌های تیراندازی در المپیک را سنگین توصیف کرد و گفت: حضور در المپیک تجربه خوبی بود و امیدوارم در آینده از آن بهتر استفاده کنم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، «هانیه رستمیان» درباره عملکرد خود در این دوره از بازی‌های المپیک  به خبرنگاران گفت: مسابقه تپانچه در ماده‌های دقت و سرعت طی ٢ روز  برگزار شد که امروز در ماده سرعت رقابتم را خوب شروع کردم و در گام نخست ١٠٠ گرفتم.

وی ادامه داد:  اما در ادامه خوب ظاهر نشدم که دلیل آن بحث روانی و فشار مسابقات بود. البته المپیک جای بزرگان است و من در این آوردگاه تجربه خوبی کسب کردم.

رستمیان که برای نخستین بار به المپیک راه یافته است این را هم گفت:  رکوردهای بالاتری در رقابت‌های گذشته زدم که با ٨۴ امتیاز توانستم فینالیست شود و امیدوار بودم در المپیک رکورد را تکرار کنم که موفق به این کار نشدم.

رستمیان فضای رقابت را سنگین عنوان کرد است و گفت: تیراندازان باتجربه زیادی در این رویداد حضور داشتند اما انتظار بیشتری از خود داشتم  و از طرفی رکوردها نزدیک به هم بود. بدون شک از تجربه‌ای که کسب شده در آینده بهتر استفاده خواهم کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha