تقدیر «توماس باخ» از دختر قایقران ایرانی

توکیو- ایرنا- رییس کمیته بین‌المللی المپیک بعد از مسابقات فینال B رویینگ المپیک توکیو، یک ساعت مچی به «نازنین ملایی» قایقران کشورمان اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا به توکیو،، این هدیه در دیداری ملایی همراه مربی‌اش با «توماس باخ» رییس کمیته بین‌المللی المپیک اهدا شد. در این دیدار توماس باخ از حضور یک آسیایی دیگر به همراه چین در فینال A و B المپیک ابراز خوشحالی کرد.

ملایی درباره دیدارش با توماس باخ گفت: پس از پایان مسابقه آمدند دنبالم و گفتند که آقای باخ می‌خواهند ملاقاتی با ما داشته باشند. رفتیم و ایشان ابراز خوشحالی کردند از اینکه برای اولین‌بار قایقرانی غیر از کشور چین در آسیا به فینال می‌رسد. آقای باخ تبریک گفتند و من چون ورزشکار بورسیه‌ای کمیته بین‌المللی المپیک هم هستم ایشان خوشحال بودند که سرمایه‌گذاری این کمیته به ثمر نشسته است. پس از پایان این دیدار هم یک ساعت مچی به من هدیه دادند.

نازنین ملایی با قرار گرفتن در جمع ۱۲ روئینگ سوار برتر بازی‌های المپیک توکیو بهترین نتیجه یک ایرانی در ادوار المپیک را در این رشته به ثبت رساند. بنا به گفته علیرضا سهرابیان هدف وی و کادر فنی حضور در فینال گروه c بود که نتایج خوب ملایی موجب شد تا وی در جمع ۱۲ نفر برتر قرار گیرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha