آخرین رنگ‌بندی کرونا استان سمنان اعلام شد

سمنان- ایرنا- طبق تازه‌ترین اعلام سامانه ماسک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در رنگ‌بندی کرونایی پنج شهرستان‌ استان سمنان قرمز، ۲ شهر زرد و یک شهر نارنجی است.

به گزارش ایرنا، بر اساس رنگ‌بندی جدید سامانه ماسک وزارت بهداشت، مهدیشهر از نارنجی به قرمز و سمنان از وضعیت قرمز به قرمز تیره(پر خطر تر) تغییر رنگ داده است. 

اکنون در استان سمنان شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، مهدیشهر قرمز، شهرستان سرخه نارنجی و شهرستان‌های میامی و آرادان زرد کرونایی هستند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز ظهر امروز اعلام کرد: ۲۹۲ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر کرونا جان باختند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۹۰ هزار و ۷۴ نفر رسید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز ۷ مردادماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۴ هزار و ۴۳۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که سه هزار و ۵۰۶ نفر از آنها بستری شدند.

همچنین در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۲ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۹۰ هزار و ۷۴ نفر رسید.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۸۲۶ هزار و ۴۴۷ نفر رسید و تا کنون سه میلیون ۳۲۹ هزار و ۶۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

پنج هزار و ۲۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha