مدیرکل هنرهای تجسمی درگذشت «مهرزمان فخارمنفرد» را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت مهرزمان فخارمنفرد هنرمند نگارگر را به خانواده ایشان و جامعه هنرهای تجسمی تسلیت گفت.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی در پیام تسلیتی نوشته است: درگذشت بانوی هنرمند مهرالزمان فخارمنفرد را به خانواده محترم ایشان و جامعه هنرهای تجسمی بویژه نگارگران تسلیت عرض می کنم.

مظفری در ادامه این پیام آورده است: استاد مهرزمان فخارمنفرد از هنرمندان برجسته رشته نگارگری بود و افتخار داشتیم در اداور مختلف جشنواره هنرهای تجسمی فجر و جوانان به عنوان داور در خدمت این هنرمند گرانقدر باشیم. بی شک درگذشت وی ضایعه ای تاسف برانگیز برای جامعه هنری ایران است. و از خداوند متعال برای ایشان مرحمت و برای خانواده محترم شان نیز صبر و آرامش آرزومندم.

 مهرزمان فخارمنفرد سال ۱۳۳۲ در شهر ری به دنیا آمد و دارای مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رشته نگارگری بود. وی داور رشته نگارگری در دوره بیست و یکم جشنواره هنرهای تجسمی جوانان و دوره یازدهم جشنواره هنرهای تجسمی فجر بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha