محمدی: برای شرافت فوتبال باقدرت مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: به حواشی بازی با پرسپولیس توجهی نداریم و می خواهیم با تمام قدرت مقابل این تیم به میدان برویم.

به گزارش ایرنا، اکبر محمدی درمورد دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر اظهار داشت: مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. برایمان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم هایی اهمیت دارد؛ اینکه چه تیمی ببرد و چه تیمی ببازد و چه تیمی قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این خصوص فکر نمی کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.

وی با اشاره به نتایج خوب پیکان مقابل تیم های بزرگ در لیگ بیستم تاکید کرد: پرسپولیس تیم شایسته ای است و این مساله را نشان داده است. با این حال ما هم در طول فصل نشان دادیم توانایی انجام هر کاری را داریم و قطعا از قبل بازنده نیستیم. مجموعه پیکان با این نیت وارد مصاف با پرسپولیس می شود که بهترین عملکرد را داشته باشند. تیم ما یک تیم جوان است و قطعا بازیکنان جوان به دنبال آن هستند بیشتر از قبل توانمندی‌هایشان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبالدوستان معرفی کنند. همه می دانند مسوولیت شان برای این مسابقه چیست و با توجه به اینکه ممکن است این بازی بیشتر از یک بازی معمولی مورد توجه باشد، همه برای موفقیت تلاش خواهند کرد.

مدیرعامل باشگاه پیکان اضافه کرد: برای مدیران کارخانه بسیار مهم است که تیم فوتبال پیکان در هر مسابقه ای سربلند باشد.

وی در پسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: بازیکنان ما تیم ما همه جزو بهترین ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد اینچنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می دانند پیکان امسال جزو کم هزینه ترین تیم های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده اند. ما مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می شویم تا امتیاز بگیریم وهیچ مساله دیگری اهمیت ندارد.

محمدی در پایان افزود: ما امسال به جز پرسپولیس از همه تیم های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادرفنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگرچه می دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان ۴ دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می رویم و بازیکنان مان می خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

تیم فوتبال پیکان در هفته پایانی لیگ برتر در شرایطی از ساعت ۲۱:۱۵ فردا جمعه مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت که سرخپوشان تهرانی در صورت برتری در این دیدار برای پنجمین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha