بنیاد خیریه "آبشار" اقلام بهداشتی در سروآباد توزیع کرد

سنندج - ایرنا - بنیاد بین المللی خیریه "آبشار" عاطفه‌های کشور به مناسبت عید غدیرخم اقلام بهداشتی در بین نیازمندان شهرستان سروآباد توزیع کرد.

معاون پشتیبانی قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های کشور روز جمعه در حاشیه اهدای تجهیزات و وسایل بهداشتی درمانی به مددجویان و نیازمندان شهرستان سروآباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت عید غدیر غم یک سری تجهیزات و وسایل بهداشتی درمانی به مددجویان شهرستان سروآباد اهدا می‌شود.

جواد حیدرپور افزود: این تجهیزات توسط خیرین استان تهران و خیرین شهرستان سروآباد تهیه شده است که در مجموع برای تهیه این وسایل بیش از یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

معاون پشتیبانی قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های کشور گفت: این تجهیزات شامل ویلچر، تخت بیمار، تشک مواج، لباسشویی، عصا، واکر، بسته های غذایی، کمربند و کپسول اکسیژن است که در بین مددجویان و بیماران قطع نخاعی شهرستان سروآباد توزیع شد

معاون پشتیبانی قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه های کشور گفت: در شهرستان سروآباد ۳۰۰ خانوار نیازمند و مددجو، تحت حمایت این بنیاد قرار دارند و از خدمات مختلف این بنیاد بهرمند می‌شوند.

بنیاد خیریه "آبشار" اقلام بهداشتی در سروآباد توزیع کرد

حیدرپور اضافه کرد: ۲ هزار پرس غذای گرم نیز به مناسبت عید غدیر در بین نیازمندان شهرستان توزیع می شود.

وی گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی آن در شهرستان سروآباد در ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ افتتاح شد و مهمترین هدف این بنیاد در این شهرستان رفع محرومیت زدایی و کمک به افراد معلول و نیازمند واقعی است.

شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان و جمعیت ۵۲ هزار نفری در فاصله ۹۰ کیلومتری از سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha