سرلشکر موسوی: شهادت، بالاترین مدال افتخار و حیاتی جاودانه است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: باور و اعتقاد راسخ داریم که شهادت، بالاترین مدال افتخار و حیاتی جاودانه است و امروز عزت و آبرویی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد به برکت خون شهدا و خانواده‌های آنها است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در دیدار با خانواده شهید منصور قیصری شاد، ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، گفت: باور و اعتقاد راسخ داریم که شهادت، بالاترین مدال افتخار و حیاتی جاودانه است و امروز عزت و آبرویی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد به برکت خون شهدا و خانواده‌های آنها است.

فرمانده کل ارتش افزود: اگر زندگی‌ها براساس صداقت، عشق و علاقه شکل گیرد محدودیت‌ها و محرومیت‌های زندگی هیچگاه مانع رشد و پیشرفت نمی‌شود.

موسوی با بیان اینکه کسانی که لباس مقدس سربازی را می‌پوشند از همان روز اول با شهادت عجین هستند، تصریح کرد: ما در پناه ایثارگری‌های این شهدای والامقام و رشادت‌های مثال‌زدنی آنها امروز در دنیا سرافراز و سربلند هستیم.

فرمانده کل ارتش به پاس جانفشانی شهید و مجاهدت های همسر ایشان در تربیت و پروش فرزندان، نشان فداکاری را به این بانوی بزرگ اهداء کرد و همچنین از تمبر یاد بود سرهنگ شهید منصور قیصری شاد رونمایی شد.

در این دیدار سرتیپ ابراهیم گلفام جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل، سرتیپ دوم محمد رضا فولادی، رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و سردار سلیمانی معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند.

بنابراین گزارش، شهید منصور قیصری شاد  از کارکنان نیروی هوایی ارتش و متخصص توپ و پدافند ضد هوایی بود.
این شهید والامقام در سال ۶۶ در بمباران دزفول به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی دارای یک فرزند پسر و یک فرزند دختر است.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha