واکسیناسیون دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

تهران_ ایرنا_ رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واکسیناسیون جامعه دانشگاهی با اولویت دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، واکسیناسیون دانشجویان و استادان این دانشگاه تا ۱۵ آبان ماه پایان می یابد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، محمد مهدی طهرانچی امروز پنجشنبه در مراسم مراسم آغاز واکسیناسیون دانشگاهیان کشور در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد افزود: دانشگاه آزاد با توجه به اینکه همواره کمک به نظام آموزش عالی را مورد توجه قرار داده، تصمیم دارد تا اینبار در بحث سلامت و امور ملی نیز وارد شود و در این زمینه نیز به جامعه کمک کند.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد تصمیم دارد با توجه خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا بحث واکسیناسیون جامعه آموزشی را ساماندهی و سازماندهی کند تا به این واسطه با افزایش سرعت واکسیناسیون به سایر افراد جامعه نیز کمک شود.
رییس دانشگاه آزاد با یادآوری اینکه دانشگاه آزاد ۴۰ درصد پرستاران کشور را تربیت می کند، گفت:  با توجه به اینکه این دانشگاه، دانشکده های  پزشکی و پرستاری  بسیاری در سراسر کشور دارد، با کمک و توافق آموزش پزشکی وزارت بهداشت قرار شد که در هر استان بین ۵ تا ۱۵ ایستگاه با توجه به گستردگی منطقه به منظور واکسیناسیون جامعه دانشگاهی ایجاد شود.
طهرانچی خاطر نشان کرد: واکسیناسیون جامعه دانشگاهی با اولویت دانشجویان و استادان دانشگاه آزاد از امروز آغاز می شود، با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، واکسیناسیون دانشجویان و استادان این دانشگاه تا ۱۵ آبان ماه پایان می یابد.
وی افزود: پس از واکسیناسیون خانواده دانشگاه آزاد، سایر بخش‌های دانشگاه در آموزش عالی در این مراکز واکسینه می شوند.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha