۳۶۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز در بین خانواده‌های نیازمند کردستانی توزیع شد

سنندج- ایرنا- مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان از توزیع سه هزار و ۶۰۰ کیلوگرم گوشت قرمز در کردستان به مناسبت عید غدیر خبر داد و گفت: این مقدار گوشت در ۲ هزار و ۴۰۰ بسته از طرف موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) استان قم به دست نیازمندان رسید.

به گزارش ایرنا، کامل گلباغی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم توزیع گوشت بین خانواده های نیازمند استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت : ۲ هزار و ۴۰۰ بسته گوشت گرم توسط خیرین برنامه سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه (س) و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان به مناسبت عید غدیر در بین ۲ هزار و ۴۰۰ خانواده کردستانی توزیع شد.

وی با بیان اینکه توزیع گوشت قرمز در راستای کمک های مومنانه اجرا می شود، افزود: پنجمین دوره طرح قربانی اول ماه که به همت برنامه تلویزیونی سمت خدا و همکاری و مشارکت موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) اجرا می شود به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در هفت شهرستان استان توزیع شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان گفت: این اقدام خیرخواهانه در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص کمک های مومنانه به نیازمندان است که در این دوره سه هزار و ۶۰۰ کیلوگرم گوشت در بین شهرستان های بانه، سقز، دیواندره، کامیاران، مریوان، سروآباد و سنندج توزیع شد.

گلباغی با بیان اینکه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان های مذکور در توزیع این گوشت های قربانی همکاری دارند، یادآور شد: در این دوره شاهد بودیم که نسبت به دوره های گذشته خانواده های بیشتری از این کمک های مومنانه بهره مند شدند.

وی اظهار داشت : برگزاری جشن های مردمی در سطح کانون های مساجد، آذین بندی کانون های مساجد، برپایی ایستگاه های صلواتی و پخش نقل و شیرینی از دیگر اقداماتی است که در سطح کانون های مساجد استان به مناسبت عید غدیر خم برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha