نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تهدید کرونا را به فرصت تبدیل کرد

زاهدان- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: شیوع کرونا در کشور و جهان در ذات خود یک تهدید برای جامعه بشریت و برای سلامتی این جامعه است که نیروی زمینی ارتش توانست این تهدید را برای خدمات رسانی بیشتر به محرومان به فرصت تبدیل کند.

به گزارش  ایرنا امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری دومین بیمارستان دائمی و مجهز تنفسی ارتش در خاش اظهارداشت: در ارتش جمهوری اسلامی ایران صراط مستقیم را در پیروی از رهبر معظم انقلاب جستجو کردیم و ولایت را نعمت عظمای الهی می‌دانیم از این رو بالاترین نعمت‌ها ولایت، هدایت، امامت و رهبری داشتن است. 

وی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در رکاب ولی امر مسلمانان توانست هر بحران و تهدیدی که برای این کشور اسلامی رخ داده را به فرصت تبدیل کند افزود: حضور ارتش در دوران شیوع کرونا در مناطق مختلف فرصتی برای خلاقیت، نوآوری و ترجمان جدید از کارهای جهادی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: چینی‌ها که امروز به عنوان سردمدار اقتصاد دنیا مطرح هستند و افتخارشان این است که ۱۰ روزه یک بیمارستان ایجاد کردند اما امروز جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی ارتش رکورد دار کار جهادی و کار برای رضای خدا بوده و بیمارستانی که امروز بهره‌برداری می‌شود در یک فرصت ۴۸ ساعت ایجاد شده و این مهم یک رکورد در ولایتمداری و کار جهادی است.

وی خاطرنشان کرد: باید عرض ارادت کنم به حضور مردم سیستان و بلوچستان که رهبر عزیز ما ۲ صفت بسیار زیبا برای آنان در نظر گرفتند و بلوچستان را گنج پنهان و سیستان را تنگه احد نامیدند ما امروز در بلوچستان هستیم، بلوچستانی که آمار شهدایش مبین عشق به اسلام، وحدت، ولایت و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
سرتیپ حیدری بیان کرد: تشکر می‌کنم از ائمه جمعه و علمای اهل سنت که در سخنان خود برای نسل جوان حول محور وحدت حرف می‌زنند و این جوانان را تربیت می‌کنند که امروز سیستان و بلوچستان از امنیت برخوردار باشد و فرصت ایجاد می‌کنند که خدمتگزاران در جهت رفاه و آسایش مردم قدم بردارند.
وی گفت: ما نیروهای مسلح‌ایم که در رکاب یک امام هادی و فرمانده شعار اینکه «همواره ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی است» را داریم و خدا را شکر می‌کنیم که نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با توجه به دستوری که فرماندهی جهادی ارتش صادر کرد توانست برای سرفرازی این نیرو اقدام و در خطه‌ای که نیازمند به حضورش بود خدمتگزاری کند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش خدمت به مردم را عین ولایتمداری ذکر کرد و افزود: امروز ضمن افتتاح این بیمارستان برای خدمت به مردم نجیب و شریف سیستان و بلوچستان و خاص شهر خاش اقدامات لازم برای رفع مشکل آب و برق چند روستایی که در صحبت‌های فرماندار گفته شد بزودی شروع می‌شود.

وی خدمت به مردم خاش و افتتاح این بیمارستان را در روز عید ولایت یک سعادت دانست و گفت: امیدواریم که ظرفیت این بیمارستان مجهز و دایمی در افزایش توانمندی بهداشت و درمان خاش در خدمت رسانی به مردم را بطور قابل توجه افزایش دهد.
سرتیپ حیدری همچنین دستور خدمات رسانی و نصب چند دستگاه آب شیرین کن و حفر چاه آب آشامیدنی و رفع مشکلات برق چند روستای شهرستان خاش را صادر کرد.

به گزارش ایرنا دومین بیمارستان مجهز و دائمی تنفسی ارتش که با سازه‌های سبک ساخته شده است در خاش با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش، استاندار سیستان و بلوچستان و ائمه جمعه شیعه و سنی امروز پنجشنبه افتتاح شد.

نخستین بیمارستان مجهز و دائمی تنفسی ارتش روز ۲۳ تیرماه گذشته در زاهدان افتتاح شد .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha