۱۰ هزار پرس غذا در روز عید غدیر بین نیازمندان رفسنجان توزیع می‌شود

کرمان - ایرنا - توزیع ۱۰ هزار پرس غذا به همراه سه هزار بسته بهداشتی شامل ۱۵ هزار ماسک بین نیازمندان رفسنجان از جمله برنامه های روز پنجشنبه همزمان با عید غدیر است که توسط موکب سیدالشهدای این شهرستان انجام می‌گیرد.

مسئول موکب شهدای صنعت مس مجتمع سرچشمه رفسنجان توضیح داد: این اقلام از طریق ۱۷ خیریه شهرستان که تعدادی مددجو را زیر پوشش دارند و نیز بین کارتن خواب ها و نیامندان شهرستان توزیع  می‌شود.

علیرضا توحیدی پور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک عید سعید غدیر خم این روز را بهانه ‌ای برای یادآوری انجام هر کار خیر و نیک دانست و اظهار کرد: مجتمع مس سرچشمه به همراه خادمین موکب سیدالشهدا برنامه هایی را در این روز انجام می دهد که یکی از آنها انجام کار نیک و حسنه اطعام بین نیازمندان است.

وی ادامه داد: در کنار توزیع غذا، ۳ هزار پک بهداشتی هر پک شامل ۵ عدد ماسک، به نیازمندانی که توان تهیه ماسک را ندارند نیز اهدا می شود.

۱۰ هزار پرس غذا در روز عید غدیر بین نیازمندان رفسنجان توزیع می‌شود

وی تزئین و آذین بندی یک تریلی که در سطح شهر می چرخد از دیگر برنامه های این روز عنوان و تصریح کرد: در کنار اماکن عمومی و پارک های خبرنگار، پارک جوان، پارک لاله، پارک مادر و ... به مدّت نیم ساعت توقف می شود و دو روحانی نیز بر منبری بر روی این تریلی، به سخنرانی می پردازند و روایت گر واقعه غدیر خواهند بود تا همگان به ویژه نسل کودک و نوجوان با فضیلت های این روز و ابلاغ امامت حضرت امیرالمومنین (ع) توسط پیامبر اسلام آشنا شوند.

توحیدی پور از دیگر برنامه های این روز هم فرستادن دو بالن به هوا در میدان های سردار شهید سلیمانی و بلوار امام رضا (ع) عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کرونا، این برنامه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود خاطرنشان کرد: هزینه های این برنامه ها توسط خادمین موکب سیدالشهدای صنعت مس که ۳۵۰ نفر هستند پرداخت شده است.

رفسنجان در ۱۱۰ کیلومتری کرمان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha