آتش‌سوزی شبانگاهی در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه مهار شد

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه به آتش‌سوزی ناشی از اتصال برق در پشت‌بام بیمارستان امیرالمومنین (ع) این شهرستان اشاره کرد و گفت: این اتصال برق در تابلو هواساز بیمارستان اتفاق افتاد و آتش‌سوزی جزئی مربوط به آن که موجب انتشار دود جزئی شده بود، بلافاصله مهار شد.

اصغر تنومند شامگاه چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: حادثه حوالی ساعت ۲۲ اتفاق افتاد و بلافاصله دست‌اندرکاران بیمارستان، ستاد مدیریت بحران شهرستان و آتش‌نشانان در بیمارستان حضور یافتند.

 وی با بیان اینکه بخش پست‌آژیوگرافی این بیمارستان نزدیک‌ترین محل به تابلوهای هواساز و محل وقوع آتش‌سوزی بود، بیان کرد: بیماران بستری در پست‌آژیوگرافی به دلیل ورود دود به بخش، بلافاصله با حضور رئیس بیمارستان به مکان دیگری انتقال یافتند.

وی ادامه داد: پس از کنترل آتش‌ و دود، بیماران بستری در «پست‌آژیوگرافی» دوباره به این بخش برگشتند و شرایط در مدت زمان کمتر از ۴۰ دقیقه به وضعیت عادی برگشت.

«تنومند» نسبت به رفع کامل نقص فنی در عرض یک روز ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: خوشبختانه حادثه در پی واکنش سریع ستاد مدیریت بحران شهرستان، دست‌اندرکاران بیمارستان و امدادگران ضرر جانی در پی نداشت.

به گزارش ایرنا بیمارستان امیرالمومنین (ع) مراغه در بخش‌های مختلف از جمله ارتوپدی، نورولوژی، بیماری‌های عفونی، جراحی عمومی، اورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، چشم، داخلی، گوش و حلق و بینی و سر و گردن خدمات تخصصی درمانی عرضه می‌کند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha