تحقق جهش تولید از اولویت‌های بسیج کارگری استان مرکزی است

اراک - ایرنا - مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی گفت: رفع موانع و تحقق جهش تولید از اولویت‌های مهم بسبج کارگری در مجموعه‌های صنعتی این استان است و در این راستا برنامه و طرح‌های مختلفی در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ پاسدار «محسن ربیعی» شامگاه چهارشنبه در حاشیه رزمایش کمک مومنانه بسیج کارگری در مجموعه‌های پتروشیمی و پالایشگاه شازند، افزود: در شرایط جنگ اقتصادی که تمام تلاش دشمنان برای ضربه زدن به تولید و اقتصاد کشور به کار گرفته شده، جامعه کارگری همچون افسران جنگ اقتصادی نقش مهمی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان دارند.

وی تاکید کرد: جامعه کارگری با تاسی از روحیه جهادی توانسته در راستای تحقق رونق تولید گام‌های بلندی بردارد و سازمان بسیج کارگری به‌عنوان یار و پشتیبان کارگران خدوم و زحمتکش است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح‌الله استان مرکزی، اجرای طرح شهید برونسی و کریمی و همچنین دایر شدن شیفت ایثار در واحدهای تولیدی و مراکز صنعتی استان را از مهمترین طرح های بسیج کارگری برای تحقق اهداف این جامعه هدف عنوان کرد و گفت: این طرح‌ها در استان مرکزی دستاوردهای چشمگیری به همراه داشته است.

سرهنگ ربیعی اظهار داشت:  یکی از دستاوردهای مهم پارسال اجرای این طرح‌ها  به‌منظور جلوگیری از تعطیلی یکصد واحد صنعتی  در سطح استان بود که برای رفع مشکلات آن‌ها اعم از تامین نقدینگی و سرمایه، تامین مواد اولیه، معوقات و تسهیلات و مشکلات بیمه‌ای اقدام شد و امید است  در سال جاری با حمایت‌ همه‌جانبه جهش واقعی تولید و رفع موانع تولید دنبال شود.

وی با اشاره به اجرای نهضت کمک مومنانه در مجموعه های کارگری و صنعتی استان نیر گفت: به همت پالایشگاه و پتروشیمی شازند بیش از ۲ هزار و ۶۶ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و ۲ هزار عدد مرغ بین افراد آسیب دیده و جامعه هدف توزیع شد.

سرهنگ ربیعی خاطرنشان کرد: ملت ایران با تاسی از روحیه ایثار و ازخودگذشتگی در روزهای کرونا از هیچ کوششی دریغ نکردند  و امید است با ترویج فرهنگ کمک مومنانه روز به روز شاهد کاهش آسیب‌های جانبی ناشی از کرونا باشیم.

رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه از اردیبهشت ماه پارسال در نقاط مختلف کشور آغاز شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha