استاندار کرمان: تمرکزگرایی در مرکز کشور از موانع تولید است

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: برخی مشکلات بانکی در این استان رفع شده است اما در مرکز کشور به علت تمرکز گرایی با مشکلاتی در حوزه تولید مواجهیم.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند عصر چهارشنبه در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان افزود: این کارگروه به‌روز است و در حد توان در استان مشکلات واحدهای تولیدی را رفع کردیم و مابقی چالش‌ها نیز در سطح ملی پیگیری شده است.

وی با اشاره به تاثیرات مثبت تصمیم های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمان در رفع موانع واحدهای تولیدی اظهار داشت: یکی از نشست های محوری هم در سفر به شهرستان‌ها برگزاری جلسات این کارگروه است.
زینی وند عنوان کرد: دستگاه های مختلف همواره برای رفع چالش‌های تولید تا حد توان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی راهکار پیدا و همکاری کردند.

رشد ۸۰ درصدی صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در جنوب کرمان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان نیز گفت: یکهزار شغل با پیگیری استاندار در واحدهای تولیدی جنوب این استان طی یک سال گذشته ایجاد شد.
مسلم مروجی افزود: جنوب استان کرمان در سال ۹۹ برابر با ۱۵۲ مجوز صادر کرد که نسبت به سال ۹۸ بیش از ۸۰ درصد در صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری صنایع رشد داشت و همچنین در حوزه جذب سرمایه گذاری از سه هزار میلیارد تومان به ۳۳ هزار میلیارد تومان رسیده ایم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha