غدیر نشانه عظمت اسلام ناب محمدی است

قم – ایرنا – تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در پیامی به مناسبت عید غدیر خم، آورده است: غدیر نشانه عظمت، بزرگی، جامعیت مکتب حیات بخش و عزت آفرین اسلام ناب محمدی(ص) و روز یأس دشمنان، کفار، منافقان و شیاطین است.

در پیام آیت الله سید محمد سعیدی  آمده است: روز هیجدهم ذی الحجه در بیان ائمه هدی(ع) و معارف اسلامی روز غدیر عید الله الاکبر، و اشرف الاعیاد معرفی شده است.

پیام افزوده است: خداوند تبارک وتعالی با دستور به نبی مکرم اسلام(ص) برای ابلاغ ولایت و وصایت امام علی(ع) در یک مراسم ویژه پس از برگزاری حج ابراهیمی زمینه هدایت و حکومت الهی را تا دامنه قیامت فراهم کرد.

این پیام افزوده است: باعنایت به آیات الهی غدیر نشانه عظمت، بزرگی، جامعیت مکتب حیات بخش و عزت آفرین اسلام ناب محمدی(ص) و روز یأس دشمنان، کفار، منافقان و شیاطین است.

در ادامه این پیام آمده است: غدیر یک مفهوم مترقی و نجات بخش، روز اخوت و برادری، روز تمسک به حبل متین و عروه الوثقی الهی، جلوه ای دیگر از بعثت و چون آن روز درخشان و ماندگار است.

پیام حاکی است: غدیر تنها یک روز نیست بلکه دامنه آن به بلندای تاریخ است غدیر یک بِرکه نیست بلکه اقیانوس بی پایان معارف توحیدی و فضائل نبی مکرم اسلام(ص) وجانشین برحق او امام علی بن ابی طالب(ع) و بشارت به آمدن منجی عالم بشریت می باشد.

سعیدی در ادامه پیام خود آورده است:  اینجانب با تبریک این روز بزرگ به ملت شریف ایران و به ویژه مردم ولایت مدار قم و سادات جلیل القدر وخادمان نورانی حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام وخانواده های محترم ایشان و تقدیر مجدد وتبریک به کادر درمان، با توجه به شرایط بیماری همه گیر کرونا، حال که امسال هم امکان و شرایط مساعد جلوس و دیدوبازدید فراهم نیست، امیدوارم همه ما با رعایت دستورالعمل ها به قطع زنجیره این ویروس منحوس کمک و با اقتدا به امیرالمومنین(ع) ولبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) با صرف هزینه ها برای کمک به افراد نیازمند وآسیب دیده تحقق بخش مواسات و کمک های مؤمنانه باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha