۱۲طرح عمرانی ورزشی در ۹ دانشگاه افتتاح شد

تهران - ایرنا - مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان از افتتاح ۱۲ طرح عمرانی در ۹ دانشگاه و مرکز آموزش عالی خبر داد و گفت: با افتتاح این طرح‌ها ۲۲ هزار و ۱۰۰ مترمربع به فضای ورزش دانشجویی کشور اضافه شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از سازمان امور دانشجویان، محمدحسین علیزاده، گفت: در خرداد ماه سال جاری ۲۰ طرح عمرانی ورزشی و در تیرماه جاری ۱۱ طرح عمرانی ورزشی در دانشگاهها به بهره برداری رسید و امروز نیز به مناسبت عید غدیر با افتتاح ۱۲ طرح ، بیش از ۲۲ هزار متر مربع به فضای ورزش دانشگاه ها اضافه شد.
وی تاکید کرد: در سال‌های اخیر تاکید سازمان امور دانشجویان بر توسعه فضای ورزش در دانشگاههای کم برخوردار بوده است و در این ارتباط از سال ۹۷ تاکنون بیش از ۱۲۰ پروژه ورزشی به دانشگاهها اختصاص یافت است.
در آیین امروز، پروژه کفپوش زمین روباز  در دانشگاههای کردستان و بجنورد، کفپوش چمن مصنوعی در دانشگاه پیام نور مرکز سنندج، مرکز مشاوره تندرستی در پیام نور مرکز اراک، فنی و مهندسی گلپایگان و دانشگاه مراغه ، زمین چمن طبیعی در پیام نور مرکز گنبد کاووس افتتاح و همچنین پروژه پیست دوچرخه سواری در دانشگاه های جهرم، مراغه، اراک، شهید باهنر کرمان و آیت الله العظمی بروجردی به بهره برداری رسید.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha