استکی: در آینده بیشتر از شه‌بخش می‌شنویم؛ قرعه‌های بسیار سختی داشتیم

توکیو- ایرنا- سرمربی تیم ملی بوکس ایران با بیان اینکه نمایندگان ایران قرعه‌های بسیار سختی در المپیک توکیو داشتند، گفت: به طور یقین در آینده از دانیال شه‌بخش بیشتر خواهیم شنید.

به گزارش خبرنگار  اعزامی ایرنا، «علیرضا استکی» در خصوص عملکرد بوکسورهای المپیکی ایران در توکیو، اظهار داشت: دانیال اگر مصدوم نمی شد، حتما اتفاق های خوبی را رقم می‌زد، اما نمی گویم حریف کوبایی را صددرصد می برد. آلوارز بالای ۲۰۰ مسابقه داشته در حالی‌که شه‌بخش تاکنون حدود ۲۴- ۲۵ مبارزه برگزار کرده است و حتما تفاوت زیادی با هم دارند.

وی افزود: دانیال شروع خوبی داشت و در راند دوم عالی بود. حتی بعد از اینکه داوران پایان مسابقه را اعلام کردند، مربیان کوبا به من گفتند که دانیال چقدر خوب مبارزه می‌کند.  

سرمربی تیم ملی بوکس ایران، عنوان کرد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما بوکسورهای ما با قرعه‌های سختی مواجه شدند. اگر چه فکر می‌کنم شاهین موسوی توان پیروزی مقابل حریف ژاپنی را داشت.  

 استکی در پایان گفت: شه‌بخش بوکسور خیلی خوبی است و باور دارم که در آینده از او بسیار خواهیم شنید.

دانیال شه‌بخش و سیدشاهین موسوی بوکسورهای المپیکی ایران بودند که با هدایت علیرضا استکی و سرپرستی حسین ثوری در المپیک توکیو حاضر شدند.

شه‌بخش در وزن ۵۷ کیلوگرم در دومین مبارزه برابر آلاورز قهرمان جهان و دارنده دو برنز المپیک از کوبا به میدان رفت و در راند دوم به دلیل خونریزی پیشانی اجازه ادامه مبارزه را پیدا نکرد و بازنده اعلام شد. وی در اولین مبارزه، نماینده مراکش را برده بود.

موسوی هم در وزن ۷۵ کیلوگرم در نخستین مبارزه به ژاپن باخت و از دور مسابقات کنار رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha