شرکت گاز خراسان رضوی از پایان نامه‌های مرتبط با صنعت گاز حمایت می‌کند

مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پایان نامه‌های دانشجویی مرتبط با حوزه‌های صنعت گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از حمایت مالی و علمی این شرکت برخوردار می‌شوند.

حسن افتخاری روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون بیش از ۶۰ پایان نامه فنی و غیرفنی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری توسط شرکت گاز خراسان رضوی مورد حمایت قرار گرفته است.

وی ادامه داد: دانشجویانی که خواستار حمایت شرکت گاز از پایان نامه های خود هستند می‌توانند پس از تایید پروپزال در کمیته ارزیابی و آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه و مراجعه به شرکت گاز استان خراسان رضوی برای تکمیل فرم مربوطه، در فرآیند ارزیابی و حمایت شرکت گاز شرکت کنند.

مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: ملاک شرکت گاز برای حمایت از پایان نامه‌ها، ارتباط آن با حوزه صنعت گاز است و اگر خروجی پایان نامه‌ای قابلیت اجرا در پروژه‌های عملیاتی و فنی شرکت گاز را داشته باشد، مورد حمایت تجاری سازی و اجرا نیز قرار خواهد گرفت.

وی افزود: یکی از نکات قابل توجه در حمایت از پایان نامه‌ها، همکاری دانشجو با یکی از متخصصان صنعت گاز به عنوان مشاور صنعتی پروژه است که این مهم موجب تلفیق علم و تجربه می‌شود.

افتخاری ادامه داد: اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این موضوع با شماره تلفن ۳۷۰۷۲۶۲۵-۰۵۱ تماس بگیرند.

هم اکنون حدود ۲.۵ میلیون مشترک شهری و روستایی زیر پوشش خدمات گازرسانی خراسان رضوی هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha