۶ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 1101
کد خبر: 84419153
۰ نفر

برچسب‌ها

مَلایی: با تحریف حرف‌هایم تمرکزم را بهم ریختند

توکیو- ایرنا- قایقران المپیک کشورمان با گلایه از برخی رسانه‌ها گفت: به جای توجه به موفقیت‌هایی که به عنوان یک زن قایقران ایرانی به دست آوردم، با حواشی که ایجاد می کنند تمرکزم را برای کسب نتیجه در رقابت های نیمه نهایی بهم ریخته‌اند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، نازنین ملایی با اشاره به اینکه برخی حرف‌هایش در رسانه‌ها با تغییر مواجه شده، اظهار داشت: از برخی دوستان رسانه‌ای گلایه‌ دارم، پس از پایان مسابقات رسانه‌های مختلفی با من تماس گرفتند و متاسفانه پاسخم را در رسانه تحریف کردند.

وی با اشاره به اینکه در کشورهای پیشرفته از  فناوری نوینی با عنوان جلیقه یخ استفاده می کنند، گفت: ما اینجا برای اولین بار بود چنین چیزی را دیدیم؛ چون این تکنولوژی بسیار پیشرفته است و ما هم در این چند سال در رقابت‌های بین المللی شرکت نکردیم از این تکنولوژی اطلاعی نداشتیم و همین جا کمیته ملی المپیک بسیار تلاش کرد تا این جلیقه را تهیه کند که متاسفانه نه در ژاپن موجود بود و نه در سایت‌های خرید آنلاین.

قایقران المپیکی ایران اضافه کرد: تنها در استرالیا و آمریکا موجود بود که با توجه به زمان ارسال آن این امکان آن وجود نداشت تا زمان مسابقه بدست ما برسد.

ملایی اظهار داشت: این تکنولوژی در مقایسه با سایر تجهیزات قایقرانی هزینه کمی داشت ولی متاسفانه از روز نخست رقابت‌های من، برخی رسانه‌ها با تمرکز بر این موضوع با استناد به این جمله که کشورهایی که من با آنها رقابت کردم از تکنولوژی های پیشرفته‌ای بهره مند بودند به جای اینکه از موفقیت هایی که به عنوان یک سبک وزن با ورود به دسته سنگین وزن و رقابت با برترین‌های دنیا  بدست آوردم حرفی زده باشند، تنها به این موضوع جلیقه پرداختند. متاسفم و نمی‌دانم چرا این مساله را اینقدر بزرگ کردند.

قایقران المپیکی کشورمان با اشاره به تهیه امکاناتی به مراتب پر هزینه تر از این جلیقه افزود: بدلیل کهنه بودن پاروی قبلی‌ام، درخواست تهیه پارو داشتم و همچنین نیاز به استروکر داشتم، چون جی‌پی‌اس تمرینم دچار مشکل شده بود که کمیته ملی المپیک به محض اینکه این مشکل را مطرح کردم در کمتر از یک‌روز هزینه را پرداخت کردند و من هر دو را از اینجا خریداری کردم.

ملایی در ادامه با تشکر از حمایت‌های کمیته ملی المپیک اظهار داشت :قایقی که همیشه اجاره می‌کردم نسبت به قایق های برند ایتالیایی و آلمانی خیلی گران‌تر بود اما کمیته ملی المپیک همان قایق را برایم اجاره کرد .

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha