نیروی هوایی ارتش از قدرت‌های برتر دفاعی و تهاجمی اسـت

تهران- ایرنا- فرمانده دانشگاه هوایی شهید ستاری، نیروی هوایی را یکی از قدرت‌های برتر دفاعی و تهاجمی توصیف کرد و گفت: استادان و خلبانان مجرب نیروی هوایی در صورت نیاز و هرگونه تهدید تحت فرماندهی معظم کل قوا با تمام وجود آماده پاسخ سخت هستند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ دوم علیرضا رودباری در آستانه عید غدیر خم و همزمان با دهه امامت و ولایت و در مراسم تجلیل از خلبانان و اساتید دانشکده پرواز پایگاه شهید اکبری کوشک نصرت قم که با حضور مسئولان نیروی‌های مسلح در این استان برگزار شد، اظهار کرد: نیروی هوایی یکی از قدرت‌های برتر دفاعی و تهاجمی اسـت و در تمام دنیا کارکنان این نیروی از مهمترین اعضای ارتش محسوب می‌شوند.

فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری نیروی هوایی ارتش، با بیان اینکه کارنامه درخشان نیروی هوایی ارتش مزین به شهدای پرآوازه‌ای همچون بابایی، ستاری، فکوری، دوران، اردستانی و دیگر شهدای این نیرو است، افزود: درود و رحمت خدا بر شما نگهبانان آسمان میهن اسلامی که همیشه در اوج زیسته‌اید و در راه، امنیت و اعتلای ایران اسلامی تلاش می‌کنید.

رودباری خاطرنشان کرد: اساتید و خلبانان مجرب و سلحشور حاضر در نیروی هوایی در صورت نیاز و هرگونه تهدید تحت فرماندهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با تمام وجود آماده پاسخ سخت هستند.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی همیشه جزو اولین‌ها بوده و افتخارات ماندگاری را به نام خود ثبت کرده است خطاب به خلبانان و اساتید گفت: نقش مهم شما در پایگاه شهید اکبری، پرورش خلبانانی نامی و رهرو شهدای نیروی الهی هوایی است که باید به این نکته واقف باشید و به آن افتخار کنید.

همچنین در این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم خلبان رودباری فرمانده دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، سرهنگ استاد خلبان میرحسینی و سرهنگ گرجی قدردانی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha