تزریق روزانه واکسن به ۳۰۰ نفر از هموطنان در مرکز واکسیناسیون هوانیروز

تهران- ایرنا- رییس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور مقابله با کرونا و در راستای خدمات‌رسانی به هموطنان عزیز، با اطلاع‌رسانی قبلی از طریق پیامک، در این مرکز روزانه به ۳۰۰ نفر از هموطنان واکسن تزریق می‌کند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرتیپ دوم پزشک بهزاد موذنی در بازدید از مرکز واکسیناسیون شهید کشوری هوانیروز گفت: یکی دیگر از وظایفی که بنابر دستور فرمانده کل ارتش و فرمانده نزاجا به اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو  محول شده است راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون در شهرهای مختلف به منظور مقابله با بیماری کرونا و خدمات‌رسانی به مردم عزیز است، که در یکی از این مراکز که مرکز واکسیناسیون شهید کشوری واقع در شمیرانات است، به منظور عدم تجمیع مراجعان و با اطلاع قبلی به صورت پیامکی، روزانه به ۳۰۰ نفر از هموطنان واکسن تزریق می‌شود.

رییس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش افزود: در مجموعه ایران مال نیز که یکی از مراکز مهم واکسیناسیون در شهر تهران بوده، با اعزام کارکنان خود از حدود ۲۰ روز پیش مشغول انجام واکسیناسیون هستیم. علاوه بر این درصدد هستیم تا در بیمارستان هاجر نیروی زمینی ارتش که از روز اول در زمینه مقابله و درمان بیماران کرونایی فعال بوده، واکسیناسیون خودرویی را نیز راه‌اندازی کنیم.

موذنی با اشاره به اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته در زاهدان تصریح کرد: در این استان نیز در زمینه مردم یاری، غربالگری روستا به روستا و خانه به خانه را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که الحمدلله با اقدامات صورت گرفته وضعیت را تحت کنترل خود درآورده و امیدواریم که با همت همۀ عزیزان بتوانیم این موج پنجم را با موفقیّت پشت سر بگذاریم.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا علاوه بر مرکز واکسیناسیون شهید کشوری و مجموعه ایران مال، در بیمارستان‌های سایر استان‌ها همانند؛ قزوین و اصفهان نیز مشغول انجام وظیفه هستند و آمادگی این را داریم تا در هر جایی که لازم باشد از کارکنان خود برای خدمات‌رسانی به مردم و تزریق واکسن استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha