فرمانده سپاه قزوین: ملت ایران فرزند غدیر است

قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: ملت ایران فرزند غدیر و پیرو امام حسین (ع) است و با تمام وجود پای کار اهل بیت عصمت و طهارت و آرمان‌های انقلاب اسلامی باقی می‌ماند.

به گزارش ایرنا، سردار رستمعلی رفیعی آتانی روز چهارشنبه در مراسم رزمایش کمک مومنانه سپاه شهرستان آبیک، اظهار داشت:  در سال ۱۳۴۲ فرزندی از فرزندان امام علی (ع) کار زمین مانده غدیر را به همراه مردم جبران کرد و در دورانی سخت و طاقت فرسا نتیجه درخشانی را رقم زد.

وی افزود: امام خمینی، اسلام را ملاک تصمیم گیری ها و مبانی دینی را وارد مسایل زندگی مردم کرد و مردم هم با همین اعتقادات پای رکاب آمدند.

سردار آتانی اضافه کرد: در تمامی حوادث انقلاب سه ضلع مردم، دین و رهبری وجود داشته است و هر کجا این سه ضلع در کنار یکدیگر نبودند با شکست مواجه شدیم.

وی اظهار داشت: امروز در وضعیت کرونایی کشور و دنیا مردم با اتکا به تفکرات دینی حماسه ای عظیم را رقم زدند و این حجم از دستگیری و کمک به همنوع در هیچ کجای دنیا مشاهده نمی شود.

این مسوول گفت: اصل ارزش کمک مومنانه با موضوعات ریالی و مادی محاسبه نمی شود و تصمیم انفرادی و دستگیری از همنوع از ارزش بالایی برخوردار است.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین افزود: اراده ملت ایران ۴۳ سال است که دشمنان را با شکست مواجه کرده است و از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی ایران، دشمنان وعده نابودی انقلاب اسلامی را داده اند ولی تمامی آنها امروز به درک واصل شده و پیروزی متعلق به ملت ایران بوده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha