تجلیل از نوبخت برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری

تهران - ایرنا - محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در مراسم پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار، به خاطر تلاش در مسیر خدمات‌رسانی به ایثارگران تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از «ایثار»، مراسم پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، جانباز قطع نخاع دکتر نسیم چنگایی برگزار شد.

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم گفت: بیش از هفت هزار نخبه و سرآمد در میان فرزندان شاهد و ایثارگر داریم و این مراسم قدرشناسی از این عزیزان است. همچنین در این مراسم باید از کسانی که راه را برای خدمت‌رسانی به ایثارگران تسهیل کردند تقدیر کنیم.

سعید اوحدی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال گذشته برای خدمت رسانی به ایثارگران تصریح کرد: در روزهای آخر دولت دوازدهم از همکاری آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای رفع مشکلات و چالش‌های حوزه ایثارگران تشکر می‌کنم.

معاون رییس جمهوری با اشاره به روزهای ابتدایی حضور خود در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در آن روزها برخی معتقد بودند بدلیل حجم بالای بدهی به ایثارگران و دستگاه‌های آموزشی و بیمه‌ای اساساً فرصت انجام فعالیت‌های فرهنگی وجود ندارد اما خوشبختانه با تدبیر برادر ارجمندم دکتر نوبخت نه تنها بخش زیادی از مشکلات مالی بنیاد حل شد بلکه کارهای بزرگ فرهنگی و آموزشی نیز صورت پذیرفت.

معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این مراسم گفت: مهندس اوحدی و همکارانشان در بنیاد شهید و امور ایثارگران فرصت خدمت به خانواده شهدا را پیدا کرده‌اند که بسیار با ارزش است.

محمدباقر نوبخت با بیان اینکه خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بالاترین افتخار است، گفت: همه لحظات حضور من در این جشنواره لبریز از آموزه‌های ارزشمند بود که آن را مغتنم می‌شمارم. همیشه خود را خدمتگزار انسان‌های بزرگ می‌دانم که فرزندان شهدا یادگاران این عزیزان بوده و امروز نخبگان شاهد و ایثارگر مایه فخر کشور هستند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha