طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در مجلس تصویب شد

کرمانشاه - ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی خبر داد.

«آرش زره‌تن لهونی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این طرح به دستگاه‌های اجرایی اجازه می‌دهد که اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای (عمرانی) را تا پایان شهریور ماه جذب نمایند فرصتی در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار می‌دهد که چنانچه نتوانستند این اعتبارات را جذب نمایند (۲ ماه زمان آن تمدید شده) آن را برگشت نداده و تا پایان شهریور ماه این فرصت برای دستگاه های اجرایی تمدید شد.

او گفت: این طرح هفته گذشته در کمیسیون برنامه و بودجه تایید و تقاضای اولویت آن در جلسه علنی دیروز به تصویب رسید که امروز نیز در صحن علنی مجلس توسط نمایندگان تصویب شد.

وی با اشاره به اینکه قبلا پایان سال مالی و فرصت جذب اعتبارات تملک‌های سرمایه‌ای (عمرانی) تا پایان تیرماه بود، اظهار داشت: با تصویب این طرح این مهلت زمانی ۲ ماه افزایش یافته و از تیرماه به شهریورماه منتقل شده است.

زره‌تن لهونی، تصویب این طرح را فرصت بسیار خوبی برای دستگاه‌های اجرایی در راستای هزینه کرد اعتبارات عمرانی و اجرای پروژه ها و طرح های عمرانی دانست.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha