۶ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۰
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 84418934
۰ نفر

برچسب‌ها

۴۳۶ کیلوگرم مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف شد

بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران انتظامی شهرستان نهبندان در بازرسی از ۲ کامیون باری، ۴۳۶ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر را کشف کردند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن شجاعی نسب اظهار داشت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی سهل‌آباد نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ کامیون باری که با هم در حرکت بودند، مظنون شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی تکمیلی از ۲ کامیون، ۳۰۳ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک و ۱۳۲ کیلو و ۲۵۰ گرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودروها جاساز شده بود، کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ماموران در این عملیات در مجموع ۴۳۶ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد افیونی را کشف کردند گفت: در این خصوص ۲ خودروی سنگین توقیف و سه متهم دستگیر شدند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ شجاعی نسب بر مبارزه جدی و بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ تاکید کرد و افزود: شهروندان در صورت مشاهده افراد یا خودروهای مشکوک، بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha