بیش از ۱۱ هزار کارگر ورزشکار در استان اردبیل ساماندهی شدند

اردبیل - ایرنا - رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل از ساماندهی ۱۱ هزار و ۳۰۰ کارگر ورزشکار در نقاط مختلف این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، علی مهری روز چهارشنبه در نشست با مسئولان انجمن های ورزشی هیات ورزش کارگری استان اردبیل گفت: برغم شیوع ویروس کرونا در جامعه و کاهش فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی این هیات سال گذشته اقدامات مناسبی انجام داد بطوری که با تلاش انجمن‌های ورزشی، اردبیل به عنوان استان برتر ورزش کارگری در کشور انتخاب شد.

وی با اشاره به ساماندهی ۱۱ هزار و ۳۰۰ کارگر ورزشکار در نقاط مختلف استان افزود: تلاش می‌شود امسال تعداد ورزشکاران بیمه و ساماندهی شده در استان اردبیل افزایش یابد.

وی با اشاره به اقدامات هیات ورزش کارگری استان اردبیل بیان کرد: میزبانی سه مسابقه ملی و برگزاری با کیفیت و شایسته آن در اردبیل از جمله اقدامات هیات ورزش کارگری استان اردبیل است.

رئیس هیات ورزش کارگری استان اردبیل با تقدیر از زحمات و تلاش‌های انجمن‌های ورزشی اظهارکرد: با اینکه یکی از اساسی‌ترین مشکلات ورزش کارگری تامین منابع مالی است اما با تعامل و همکاری بخش خصوصی می‌توان هزینه‌های ورزشی را تامین کرد.

مهری اضافه کرد: با شکست کامل کرونا و عادی شدن وضعیت تمامی تیم‌های ورزشی کارگری استان به مسابقات ملی اعزام خواهند شد.

او ادامه داد: جذب حداکثری کارگران به ورزش و گسترش آن در میان این قشر عظیم از جمله اهداف اصلی هیات ورزش کارگری استان است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha