مدیرروستا: دنبال حفظ رکورد شکست ناپذیری مقابل پرسپولیس هستیم

تهارن- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پیکان گفت: به حرف و حدیث ها توجهی نداریم و می خواهیم مقابل پرسپولیس نتیجه خوبی بگیریم و فصل را با حفظ رکورد شکست ناپذیری به اتمام برسانیم.

علی اصغر مدیرروستا روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به شرایط تیم فوتبال پیکان در آستانه آخرین دیدار فصل برابر پرسپولیس گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و منتظر هستیم تا در آخرین دیدار فصل برابر تیم خوب صدر جدولی پرسپولیس موفق ظاهر شویم.

وی افزود: کادرفنی تمهیدات لازم را برای این دیدار اندیشیده است و تمرینات خوبی را هم در طول هفته انجام دادیم. همه بازیکنان با انگیزه تمرینات را دنبال کردند و شرایط خیلی خوبی برای این دیدار داریم. بازی با پرسپولیس یک دیدار ویژه است اما می خواهیم از این دیدار سربلند خارج شویم و بهترین نتیجه را بگیریم.

مدیر تیم فوتبال پیکان با اشاره به اهداف این تیم از رویارویی با پرسپولیس اضافه کرد: به طور حتم دنبال بهترین نتایج هستیم. بازیکنان ما نشان دادند که پتانسیل بالایی دارند و می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. می خواهیم با ارائه فوتبالی خوب و قابل قبول بهترین نتیجه را بگیریم و فصل را با نتیجه خوبی به اتمام برسانیم.

مدیرروستا اضافه کرد: تیم ما ۹ بازی است که طعم شکست را نچشیده است و می خوخاهیم این رکورد را نیز حفظ کنیم. قطعا اهداف بزرگی برای این بازی داریم و با تمام وجود می‌جنگیم تا به هدفمان برسیم.

وی در رابطه با شایعات و حواشی که در مورد آخرین دیدار فصل مطرح می شود، اضافه کرد: من چیزی در مورد این حواشی نشنیدم و دنبال حرف و حدیث‌ها نیستیم. باشگاه پیکان در چند سال اخیر ثابت کرده به دور از حواشی کار خودش را می کند. ما همیشه دنبال ارائه کارمان به نحو احسنت هستیم و مقابل پرسپولیس هم می خاوهیم علاوه بر حفظ رکورد شکست ناپذیری بهترین نتیجه را بگیریم.

مدیر تیم فوتبال پیکان در مورد تمدید قرارداد مهدی تارتار اضافه کرد خاطرنشان کرد: هیات مدیره در این باره اقداماتی صورت داده و کار برای نهایی کردن این موضوع بعد از بازی با پرسپولیس صورت خواهد گرفت.

تیم فوتبال پیکان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال، روز جمعه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پرسپولیس می رود. پیکان که در ۹ دیدار اخیر خود طعم شکست را نچشیده در حال حاضر با ۴۰ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و پرسپولیس ۶۴ امتیازی هم صدرنشین مسابقات است و در صورت برتری در این دیدار پنجمین قهرمانی متوالی خود را جشن خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha