رییس هیات: تنیس روی میز همدان در مسیر پیشرفت نیازمند حمایت است

همدان- ایرنا- رییس هیات تنیس روی میز همدان گفت: این هیات در دوره چهارساله جدید برنامه راهبردی را ترسیم کرده و برای پیشرفت و تحقق اهداف نیازمند حمایت، همگرایی و همدلی مجموعه استان است.

زهره ابوطالبیان روز پنجشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: تغییر در کمیته‌های اجرایی هیات تنیس روی میز در راستای بکارگیری افراد با انگیزه و براساس توانایی و تخصص انجام می‌شود و هدف ما پیشرفت بهتر در دوره جدید ریاست است.

ابوطالبیان خاطرنشان کرد: ارتقا جایگاه تنیس روی میز استان در میادین ملی و بین المللی، استعدادیابی و پرورش نخبه‌ها، حمایت از قهرمانان و نیز توجه جدی به رده‌های سنی پایه و مربیان سازنده را در دستور کار داریم.

رییس هیات تنیس روی میز همدان با قدردانی از تلاش اعضای هیات در دوره‌های گذشته گفت: همه در مسیر توسعه و اعتلای ورزش تنیس روی میز گام برداشته‌ایم و باید این روند در دوره جدید هیات با سرعت بیشتری انجام شود.

ابوطالبیان تغییر در حوزه مدیریتی را طبیعی دانست و گفت: فعالیت در ورزش تنیس روی میز بسیار گسترده است و براین اساس از افرادی در راس کمیته‌ها استفاده می‌کنیم که علاوه بر تخصص و تجربه، وقت لازم را برای رسیدگی و پیگیری امور داشته باشند.

وی برنامه محور بودن روسای کمیته‌های زیرمجموعه را مهم دانست و گفت: چشم‌انداز ما حضوری موفق و درخشان در میادین ملی و بین المللی است.

زهره ابوطالبیان تیرماه گذشته به عنوان رییس جدید هیات تنیس روی میز استان همدان برگزیده شد.

وی از مربیان تیم‌های ملی پایه و جزو مربیان سازنده تنیس روی میز کشور به شمار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha