شکست سنگین شاگردان فخری برابر مصر؛ ششم در بین ۹ تیم

تهران- ایرنا- تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر با شکست برابر نماینده آفریقا به عنوان ششم مسابقات این رشته در بازی‌های المپیک اکتفا کرد.

به گزارش ایرنا، تیم شمشیربازی اسلحه سابر ایران که امروز (چهارشنبه) با قبول شکست برابر ایتالیا از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازمانده بود در دیداری برای تعیین تیم پنجم تا هشتم ایالات متحده آمریکا را شکست داد. برای کسب عنوان پنجمی مسابقات سابر تیمی المپیک توکیو برابر مصر نماینده آفریقا قرار گرفت. 

پیمان فخری سرمربی تیم ایران برای این دیدار از علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی استفاده کرد و به مجتبی عابدینی کاپیتان تیم استراحت داد. عابدینی در برابر تیم سابر ایتالیا عملکرد خوبی را از خود به جای نگذاشت و تنها ۱۲ امتیاز را کسب کرد. این در حالی بود که علی پاکدامن ستاره تیم ایران موفق به کسب ۲۲ امتیاز شده بود.

تیم سابر ایران با شکست ۲۴ بر ۴۵ برابر مصر در حالی بین ۹ ششم شد که پیش از این مسوولالن فدراسیون و کادر فنی امیدزیادی به کسب مدال سابر داشتند و تمرکز خود را بر روی موفقیت این تیم در المپیک گذاشته بودند.

توجه بیش از حد فدراسیون و نگاه طلبکارانه پیمان فخری و شاگردانش به فدراسیون با اعتراض ۲ رشته دیگر همراه بود و علی یعقوبیان سرمربی اپه در اعتراض به این مساله از سمت خود در تیم استعفا داد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha