کاراته کاران کیش در رقابت‌های بین المللی ترکیه ۲۴ مدال کسب کردند

کیش - ایرنا - کاراته کاهای کیش در مسابقه بین المللی کاراته مجازی موفق به کسب ۲۴ مدال رنگارنگ شدند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش ، در این مسابقه بین المللی ورزشکاران کیش ۱۸ رتبه در بخش کاتا و ۶ رتبه در بخش کومیتو کسب کردند.

در بخش کاتا محبوبه خرمیان رتبه اول و موژان مومنی، ماهک مومنی، دلارام ولی پور، رقیه رضایی، آزیتا مددی پور رتبه های دوم را کسی کردند.

همچنین مهتا معصومیان، سمانه کمالی، مبینا پورزاد، مریم حق پناه، عسل صبور، کوثر رهپیش، ستایش بیات، مبینا مددی پور، عارفه طیبی، سوین ثروتمند، رونیکا پوربهلول و ساره رضایی نیز همگی در بخش کاتا رتبه های سوم را کسب کردند.

در بخش کمیتو نیز پرستو ساجدی و آناهیتاعبدالملکی رتبه های دوم و فاطمه حق پناه، مبیناپورزاد، آندیا ویسی و هلیا ویسی هم رتبه های سوم را از آن خود کردند.

این دوره از مسابقات به میزبانی ترکیه با حضور ۱۰ کشور و ۱۸ تیم به صورت مجازی برگزار شد.

کیش دارای  ۴۳۹ هزار متر مربع فضای ورزشی دارد که سرانه ورزشی آن ۱۱ متر برای هر نفر بوده که ۱۱ برابر کل کشور و ۴ برابر میزان جهانی است‌.

هم اکنون ۴۰ هیات ورزشی در جزیره کیش فعال بوده که موسسه ورزش و تفریحات سالم این جزیره امسال برنامه‌های آموزشی، ارتقاء، اعزام، اردو و مسابقه مختلف را تدارک دیده است؛ در جزیره کیش حدود هفت هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده و ۶۷ مربی فعالیت دارند.

این جزیره از دیرباز تاکنون به دلیل موقعیت استراتژیک، زیبایی های بی نظیر و توسعه همه‌جانبه اقتصادی و گردشگری مقصد گردشگران و فعالان حوزه تجارت و اقتصاد بوده و همواره یکی از مطرح ترین مناطق آزاد کشور محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha