رییس فدراسیون جودو: خیانت به سرزمین مادری فراموش نمی‌شود

همدان- ایرنا- رییس فدراسیون جودو گفت: خیانت به سرزمین مادری هیچ گاه در ذهن مردم پاک و فراموش نمی‌شود.

به گزارش ایرنا آرش میراسماعیلی سه شنبه شب با حضور در جشنواره فرهنگی ورزشی جودو شهرستان بهار اظهار داشت: موضع گرفتن و اظهارنظر برخی افراد علیه سرزمین مادری و جایی که از آن بالا رفته‌اند و آن کشور برای اجداد و نیاکان‌شان بوده و هست، خیانتی بزرگ محسوب می‌شود و کسب مدال این افراد در المپیک بسیار بی‌ارزش است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید مصطفوی گفت: خیلی از افراد برای این مملکت جان و مال خود را دادند اما عده‌ای در قالب قهرمان به این کشور خیانت کردند که این خیانت از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

میراسماعیلی با تاکید بر اینکه جودو ایران به دنبال بازگشت قدرتمند در عرصه بین الملل است، خاطرنشان کرد: کارهای حقوقی و رایزنی که با مسوولان فدراسیون جهانی جودو در حال انجام است تا هر چه سریع‌تر به عرصه بین‌المللی بازگردیم.

وی با قدردانی از عملکرد جودو استان همدان گفت: شرایط ورزش جودو در این استان مطلوب است و در رده سنی پایه اقدام‌های موثری را شاهد هستیم.

رییس فدراسیون جودو از استان همدان و شهرستان بهار به عنوان یکی از فعال‌ترین هیات‌ها در کشور نام برد و افزود: حضور قهرمانان و اساتید بزرگ و مطرح نظیر نجفی، فتح الله فریدی وثوق و برادران کریمی ناصر در بهار نشان از جایگاه والای این شهرستان در کشور دارد و انتظار تداوم این مسیر موفق هستیم.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای این رشته ورزشی بسیار سختی رقم خورد، خاطر نشان کرد: وضعیت کرونا و شرایط تعلیق حضور ایران در مسابقات جهانی جودو در سال گذشته، سال سختی را برجای گذاشت اما مجموعه فدراسیون با تلاش این تهدید را به فرصت تبدیل کرده است.

میراسماعیلی با اشاره به اینکه در راستای برگزاری مسابقات رده‌های سنی مختلف برنامه ریزی کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: این مسابقات در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان جودو در مرداد و شهریور ماه امسال برگزار خواهد شد.

 در این مراسم پدر شهید جودوکار و مدافع حرم سید میلاد مصطفوی به نمایندگی از اهالی جودو استان همدان از آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو تجلیل کرد.

همچنین رییس فدراسیون جودو کمربند دان ۶ و ۷ را به ترتیب به بهبود معماری و استاد حسن نجفی اعطا کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha