اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در بیجار افتتاح شد

سنندج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونای دلتا در جامعه، افزایش مراکز تزریق واکسن در دستور کار قرار دارد که اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در حسینیه شهر بیجار با این هدف افتتاح و آماده ارایه خدمات است.

دکتر امیر مرسا روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون گروه های هدف کرونایی، اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در حسینیه شهر بیجار که در مرکز اقتصادی واقع است با تجهیز و همکاری هیات امنا، آماده ارایه خدمات واکسن کرونا است.

وی افزود: از همشهریان گرامی تقاضا می کنیم که بر اساس گروه های سنی اعلام شده ، ابتدا نسبت به ثبت نام در سایت salamat.gov.ir  اقدام و سپس بر اساس نوبت دهی و پیامک دریافت شده، با به همراه داشتن کارت ملی، برای دریافت واکسن مراجعه نمایند.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار اضافه کرد: یادآوری می کنیم که مراکز شهری بیجار شماره یک، ۲ و سه بهداشت و درمان شهرستان نیز بصورت همزمان تزریق واکسیناسیون برای مراجعین سنین اعلامی را انجام می دهند.

اولین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کووید ۱۹ در بیجار افتتاح شد

مرسا تاکید کرد: پیشاپیش از همکاری و همراهی و صبوری همشهریان ارجمند ، کمال تشکر و قدردانی را داریم و تقاضامندیم عموم مردم، با استفاده از یک الی ۲ ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در اجتماعات و دورهمی های خانوادگی، حتی پس از دریافت واکسن، زنجیره شیوع این بیماری مهلک و خطرناک را قطع کنند.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha