چهار تیم به مرحله نیمه نهایی فوتسال بانوان فارس راه یافتند  

شیراز-ایرنا- با پایان یافتن مرحله  گروهی رقابت های فوتسال بانوان فارس که در شهرستان نی ریز در حال برگزاری است، چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ایرنا پس از انجام مرحله گروهی این رقابت ها که شامگاه سه شنبه پایان یافت، از گروه یک  تیم های ارم و کاروتک شیراز و  از گروه دوم  استقلال شیراز و ستارگان پردیس کازرون جواز صعود به مرحله نیمه نهایی کسب کردند.

در آخرین بازی‌های  مرحله گروهی که در سالن دانشگاه آزاد شهرستان نی ریز برگزار شد، تیم ارم شیراز سه بر یک مقابل عدالت عمران ممسنی به برتری دست یافت، ماهور نی ریز،  سه بر صفر برابر کاروتک شیراز شکست خورد و تیم استقلال شیراز هم در یک بازی پُر گل با نتیجه پنج بر یک تیم بنارویه لارستان را برد.

 همچنین ستارگان پردیس کازرون با یک گل تیم  سبحان شیراز را شکست داد، ارم شیراز چهار بر سه مغلوب ماهور نی ریز شد و کار و تک شیراز هم با چهار گل پرسپولیس مرودشت را شکست داد. 

ماهور نی ریز، استقلال، سبحان، کاروتک  و ارم از شیراز، پرسپولیس مرودشت، بنارویه لارستان و ستارگان پردیس کازرون تیم های شرکت کننده در این رقابت ها هستند.

این بازی‌ها تا هفتم مردادماه در نی ریز ادامه دارد و در پایان ۲تیم برتر جواز حضور در رقابت های زیر گروه دسته سوم کشور را کسب خواهند کرد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha