آیت‌الله صافی درگذشت حجت الاسلام حسینی گلپایگانی را تسلیت گفت

قم-ایرنا- آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا حسینی گلپایگانی را تسلیت گفت.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی آیت الله صافی گلپایگانی، وی در این پیام آورده است: رحلت عالم ربانی روحانی وارسته، مرحوم سلاله السادات حجت ‌الاسلام و المسلمین حاج سید رضا حسینی گلپایگانی موجب تأثر و تأسف گردید. آن عالم جلیل القدر که دارای محاسن و مکارم اخلاقی بود عمر پر برکت خود را در خدمتگزاری به آستان مقدس حضرت سید الشهداء (ع) و ترویج و نشر معارف نورانی اهل بیت (ع)و خدمت به محرومان سپری نمود.

وی افزوده است: روحانی بزرگواری که مادح اهل بیت بود و اشعار بسیار زیبایی را در مدح و منقبت حضرات معصومین (ص) سروده بود و با زهد و ورع و دوری از مظاهر فریبنده دنیا، زینت دین و چراغی روشن برای هدایت مردم بود.

این مرجع تقلید در پایان آورده است: این مصیبت را به اهالی شریف گلپایگان و بیت مکرم ایشان، آقازادگان محترم و جناب مستطاب حجت ‌الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی تسلیت گفته ترفیع درجات آن فقید سعید و حشر و نشر با اجداد طاهرینش را از خداوند متعال مسئلت دارم.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی گلپایگانی پدر همسر حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، مسئول دفتر مقام رهبری امروز به علت کهولت سن و در ۹۸ سالگی به رحمت ایزدی پیوست./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha