جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در انتخابی جام جهانی برگزار شد

تهران- ایرنا- مسوولان فدراسیون فوتبال نشست‌های را در خصوص موضوعات مهم از جمله کمک داور ویدئویی در دستور کار امروز(سه‌شنبه) خود قرار دادند.

به گزارش ایرنا، جلسه کارگروه VAR امروز (سه‌شنبه پنجم مردادماه) از ساعت ۹ صبح در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال با حضور سرپرست دبیرکلی، مشاور رییس در فناوری و اطلاعات، سرپرست دپارتمان روابط عمومی، سرپرست دپارتمان مالی، نماینده دپارتمان و کارشناسان داوری، رییس دپارتمان امور بین‌الملل و علیرضا فغانی برگزار شد.

در این جلسه علیرضا فغانی گزارشی درخصوص وضعیت VAR در استرالیا ارائه کرد. همچنین باتوجه به مکاتبات روز گذشته AFC انجام هماهنگی‌های لازم با ورزشگاه آزادی و گمرک در خصوص ایجاد زیرساخت لازم برای VAR جهت بازدید نمایندگان AFC در ۱۳ مردادماه جهت میزبانی دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شد.

ضمن اینکه درخصوص تامین داده‌های مورد نیاز جهت ادامه پروژه VAR در ایران، ماموریت لازم برای اعضای مختلف کارگروه تعیین شد.

در ادامه جلسات امروز نیز نشست هماهنگی میزبانی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی قطر در دستور کار قرار گرفت.

جلسه کارگروه VAR و میزبانی ایران در انتخابی جام جهانی برگزار شد

در این نشست که در دفتر سرپرست دبیرکلی برگزار شد، روسا و سرپرستان دپارتمان‌های تیم‌های ملی، امور بین‌الملل، پزشکی، روابط عمومی، حراست حضور داشتند و در خصوص اقدامات لازم جهت میزبانی ایران در این رقابتها به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

سومین جلسه نیز مربوط به میزبانی ایران در رده‌های سنی پایه بود که با حضور سرپرستان و روسای دپارتمان‌های جوانان، پزشکی، امور بین‌الملل، مسابقات بین‌المللی، اداری و تشریفات، مالی، معاون مرکز ملی و سرپرست دبیرکلی برگزار شد و در این جلسه، اعضا راهکارهای کسب میزبانی رده های سنی منطقه آسیای مرکزی "کافا" بررسی کردند و شرح وظایف حوزه های مختلف در موضوعات تخصصی مشخص شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha