۵ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۲:۱۱
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 84418183
۱ نفر

برچسب‌ها

ادارات شهرستان گناوه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد

گناوه - ایرنا - فرماندار و رئیس ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت: باتوجه به شرایط فوق حاد کرونایی شهرستان، تمامی دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیردولتی، بانک‌ها، فعالیت‌های تجاری و بازرگانی و دیگر مشاغل به جز گروه‌های ضروری با هماهنگی ستاد استان از روز چهارشنبه ۶ مرداد تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

غلامرضا مهرجو سه شنبه شب  در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: فعالیت صنوف به جز مشاغل گروه یک نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی اظهارداشت: مبادی ورودی و خروجی شهر نیز تا اطلاع ثانوی اعمال محدودیت خواهد شد و در این ارتباط ورود و خروج خودروهای بومی و غیربومی ممنوع است که در صورت رعایت نکردن برخورد و جریمه خواهند شد.

وی گفت: باتوجه به اینکه  روند شیوع ویروس کرونا شیب تندی به خود گرفته است  و بیمارستان با افزایش بیماران کرونایی مواجه شده، جهت حفظ سلامتی مردم این تصمیم اتخاذ شده است تا وضعیت شهرستان از حالت حاد قرمز خارج شود.

فرماندارگناوه افزود: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان به پایین تر سطح و زیر ۳۶ درصد در سطح اماکن عمومی و معابر رسیده است و این روند بر افزایش شیوع ویروس کرونا و تعداد مراجعه کنندگان به بیمارستان بسیار اثر داشته است.

وی  اضافه کرد:  اعمال محدودیت ها از ساعت ۲۴ امشب ( سه شنبه ) در سطح شهرستان اعمال می‌شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha