پیام غدیر اطاعت از ولایت است

تبریز- ایرنا - جانشین فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه پیام غدیر اطلاعت از ولایت است، گفت: به دلیل درک پیام غدیر از طرف مردم انقلابی ایران امروز دیگر شایعات در مورد ولایت مبنی بر تخریب، از بین بردن و یا ناکارآمد نشان دادن ولایت کار ساز نیست.


 سردار اصغر عباسقلی زاده روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه هریس اظهار کرد: کلیه مشکلاتی که برای جامعه اسلامی در طول تاریخ مسلمین به وجود آمده است، به خاطر عدم اطاعت از رسول خدا در پیام غدیر است و ریشه تمامی مشکلات در عدم اطاعت از ولایت است .

سردار عباسقلی زاده درادامه گفت: فرمان ولایت مبنی بر نابودی داعش به سردار سلیمانی صادر شد و سردار تجربه جنگ تحمیلی را در مبارزه با خوارج بکار گرفت وکلیه حرمها از معرض نابودی نجات یافتند و این همان قدرت ولایت است که اگر پشتیبان باشیم هیچ آسیبی به مملکت نخواهد رسید.

حجت الاسلام نصرالله پور امام جمعه هریس هم گفت: امروز شاهد صدور انقلاب و نظاره گر اسوه قرار دادن امامین انقلاب توسط سیاستمداران دنیا می باشیم و هر فردی که از بین ما شعار اخلاص را انتخاب و به آن عمل کرد خداوند او را در جایگاه بالا قرار داد که نمونه بارز آن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد.

در این مراسم از سرهنگ پاسدار حمید محمدی تکریم و سرهنگ پاسدار غلامرضا اکبرپور به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه هریس معرفی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha