کلیات طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق در کمیسیون انرژی تصویب شد

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «مصطفی نخعی» در توضیح نشست روز سه‌شنبه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در ابتدای جلسه امروز کمیسیون، گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس درباره مشکلات و چالش‌های صنعت برق کشور قرائت شد و در ادامه طرح جدید کمیسیون با عنوان توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور بررسی شد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: پیش از این و در هفته گذشته نیز در صحن علنی مجلس گزارشی توسط کمیسیون انرژی درباره توسعه صنعت برق کشور قرائت شده بود که در این گزارش با استناد به تبصره یک ماده ۴۵ آیین نامه داخلی مجلس، ‌ طرح پیشنهادی توسعه و مانع‌زدایی از صنعت برق کشور ارائه شد.

وی ادامه داد: این طرح در صحن علنی اعلام وصول شده بود و امروز کلیات طرح با حضور معاونان برنامه‌ریزی و انرژی‌های تجدیدپذیر  «رضا اردکانیان» وزیر نیرو مورد بررسی قرار گرفت.

نخعی با بیان اینکه کلیات این طرح پس از رای گیری به تصویب رسید، ‌خاطرنشان کرد: در جلسات آتی جزئیات طرح مورد بررسی قرار گرفت تا طرح تکمیل شده به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی برای سیر روند قانونی ارائه شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha