پروژه مسکن ۶۰۸ واحدی اسفراین تعیین تکلیف شد 

بجنورد- ایرنا- فرماندار اسفراین از تعیین تکلیف پروژه مسکن ۶۰۸ واحدی موسوم به مسکن سِت در این شهرستان خراسان شمالی خبر داد و گفت: تکمیل آن در قالب پروژه های مسکن مهر از سر گرفته می شود.

مهدی کرامتی سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای تعیین تکلیف پروژه های متوقف مسکن مهر شهرستان در نشستی با حضور معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، شهردار اسفراین، مدیر بانک مسکن، مدیر عامل شرکت صنعتی آذین فورج و مدیر عامل شرکت مسکن سِت وضعیت تکمیل پروژه مسکن ۶۰۸ واحدی  پس از هفت سال توقف تعیین تکلیف شد.

وی با بیان‌اینکه اکنون موانع حقوقی و مشکلات این پروژه برطرف شده است افزود: تفاهم‌نامه سه جانبه نیز  باید برای اجرا بین راه و شهرسازی ، بانک مسکن و شرکت آذین فروج طرف مدت یک ماه  منعقد شود.

کرامتی گفت: این پروژه تاکنون ۱۴ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و با از سرگیری تکمیل این پروژه در قالب مسکن مهر ۳۵ واحد مسکونی این پروژه به مددجویان بهزیستی و بقیه آن به شرکت آذین فورج واگذار می شود.

به گزارش ایرنا پروژه ۶۰۸ واحدی شرکت ست در اسفراین از سال ۱۳۹۰ با پیمانکاری این شرکت در شهرستان آغاز شد و این شرکت در ابتدای کار فونداسیون کل ۶۰۸ واحد را اجرا کرد و تعداد ۱۳۷ واحد از آن را به مرحله اسکلت‌بندی رساند و بعد از سه سال فعالیت در پروژه به دلیل اینکه دچار ضرر و زیان شده از ادامه کار امتناع کرد و کار را به‌طور کامل تعطیل شد.

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha