برق ۱۰ اداره و بانک پرمصرف پاکدشت قطع شد

تهران- ایرنا- مدیر منطقه برق شهرستان پاکدشت گفت: برق ۱۰ بانک و اداره دولتی به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف، با همراهی نماینده فرمانداری پاکدشت قطع و برای ۱۵ دستگاه اجرایی دیگر اخطار صادر شد.

"حمیدرضا نادری" روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: باتوجه به افزایش دما و افزایش مصرف برق، اطلاع رسانی‌ جامعی در خصوص ضرورت کاهش و مدیریت مصرف برق به‌ویژه در سطح ادارات شهرستان انجام شده و ادارات موظفند تا با رعایت الگوی مصرف، تا ۵۰ درصد میزان مصرف برق خود را کاهش دهند در غیر این صورت پس از صدور اخطار، نسبت به قطع موقت برق آنان زمان اصلاح وضع، اقدام می‌شود.


وی با بیان اینکه مهمترین راهکار رفع مشکلات برق تعامل و همراهی مردم در مدیریت مصرف برای کاهش مصرف است، افزود: استفاده نکردن همزمان از وسایل برقی پرمصرف به‌ویژه در ساعات ۱۲ تا ۱۸ و صرفه‌جویی ۱۰ درصدی توسط مشترکان خانگی بسیاری از مشکلات و قطعی‌های برق را کاهش خواهد داد.


وی اضافه کرد: مدیریت مصرف برق تاثیر مهمی در کاهش خاموشی ها خواهد داشت و صرفه جویی مصرف انرژی در تمامی حوزه‌ها موجب حفظ منابع ملی می‌شود.

نادری گفت: پایش مصرف برق در دستگاه اداری و اجرایی با توجه به سیاست‌های ابلاغی از سوی استانداری و شرکت توانیر و لزوم مدیریت بار مصرفی ادارات تا پایان پیک به منظور صحت عملکرد سازمان‌های دولتی در موضوع مدیریت مصرف برق در سطوح مختلف به‌صورت مستمر انجام می‌گیرد.


وی ضمن قدردانی از اداراتی که همکاری مناسبی در کاهش مصرف برق داشته اند، اعلام کرد:منطقه برق برای تامین برق مورد نیاز مشترکان خانگی و مراکز درمانی، از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی‌کند و همچون روزهای گذشته، برق اداراتی که میزان مصرف برق خود را طبق دستورالعمل‌های ارائه شده کاهش ندهند، بدون اغماض، قطع می‌شود.


پاکدشت با ۳۵۰هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha