دومین بیمارستان دائمی و مجهز تنفسی ارتش در خاش در حال احداث است

زاهدان- ایرنا- فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی گفت: عملیات احداث دومین بیمارستان مجهز دائمی تنفسی ارتش در سیستان و بلوچستان در خاش شروع شده و با سرعت در حال تجهیز و آماده شدن است.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان تنفسی خاش در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تقاضای مسوولان بهداشتی و درمانی سیستان و بلوچستان و تاکید کارشناسان مبنی بر نیاز خاش و مردم شریف این خطه ارزشمند میهن اسلامی به امکانات تکمیلی جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا ارتش به خدمت این بزرگواران شتافت.

وی ادامه داد: بر اساس تصمیم و تاکید فرمانده نیروی زمینی ارتش برای راه‌اندازی دومین بیمارستان کرونایی نیروی زمینی محوری ارتش در سیستان و بلوچستان؛ این بیمارستان در خاش در حال احداث است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی گفت: پس از جانمایی این بیمارستان در خاش، عوامل محیطی در منطقه مورد توجه ویژه قرار گرفت و تصمیم بر آن شد که بیمارستان این شهرستان نیز همانند بیمارستان احداثی در زاهدان با سازه مستحکم و دایمی بنا شود تا ضمن قابلیت استفاده همیشگی از این بیمارستان در برابر عوامل طبیعی مانند بادهای‌شدید، گردو خاک، گرما و سرما  مقاوم و کار آمد باشد.
وی تصریح کرد: اقدامات برای محوطه سازی مناسب و آسفالت و دیوارکشی همزمان با ساخت بیمارستان در حال انجام است تا بیمارستانی با کیفیت و کارآیی بیمارستان اجرا شده ارتش در زاهدان را در سریع ترین زمان ممکن برای خدمت به مردم خاش به بهره‌برداری برسانیم.
سرهنگ خلبان رحمانی گفت: پایش روز به روز تلاش‌ها و نیز هدایت عملیات خدمتِ نیروهای ارتش در منطقه سیستان و بلوچستان توسط امیرسرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام می‌شود و این امر باعث انتشار خبرهای خوبی در روزهای آینده برای خدمت به مردم نجیب و قهرمان این استان خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha