امام جمعه خلخال: نماز جمعه از سنگرهای مستحکم نظام اسلامی ایران است

اردبیل -ایرنا - امام جمعه خلخال گفت: نماز جمعه از سنگرهای مستحکم نظام اسلامی ایران است که در هر برهه از زمان باید این سنگر حفظ و حراست شود .

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام کریم اسدی روز سه‌شنبه در آیین تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری نماز جمعه خلخال اظهارکرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران نماز جمعه جایگاه مناسبی برای گردهمایی مردم جهت بیان مشکلات و خواسته‌ها و تبادل افکار در ابعاد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و عمرانی  بوده است.

او بیان کرد: نماز جمعه محلی مناسب برای اجتماع عظیم مومنان ، بیان واقعیات ، مسائل و مشکلات مردم و ظرفیتی بزرگ برای حفظ ارزش‌های والای انقلاب و نظام اسلامی ایران است.

حجت‌الاسلام اسدی با بیان اهمیت و جایگاه اصحاب رسانه در بحث طرح و بیان مسائل و مشکلات مردم و اطلاع‌رسانی در جامعه اظهارکرد: تلاش خبرنگارانی که بی‌منت در پوشش خبرهای نماز جمعه این شهر فعالیت دارند، قابل تقدیر است.

فریدون بابایی ، فرماندار خلخال نیز در این آیین با تقدیر از تلاشگران سنگر نماز جمعه اظهارکرد: نماز جمعه از نعمات و برکات بزرگ خداوند عالم به مردم ایران اسلامی است.

وی  با بیان اینکه با تلاش دست‌اندرکاران تلاشگر نماز جمعه این فریضه الهی در هر شرایط و حتی وجود شرایط سخت کرونایی اقامه می‌شود، افزود: تریبون نماز جمعه وسیله مناسبی برای بیان آن دسته از مسائل و مشکلاتی است که از دسترس مسئولان اجرایی خارج و یا از چشم آنها دور مانده‌اند.

در این مراسم مسئولان اجرایی ،نظامی‌ ، انتظامی و قضایی خلخال با حضور بر سر مزار آیت‌الله یکتایی امام جمعه فقید این شهر یاد و نام نخستین امام جمعه این شهرستان را گرامی داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha