قربانیان کرونا در کیش به ۲۷ نفر رسید

کیش - ایرنا - رییس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش گفت: با فوت ۲ نفر دیگر قربانیان ساکن در این جزیره به علت ابتلا به ویروس کرونا به ۲۷ نفر رسید.

به گزارش ایرنا، مصطفی نادعلی نزاد روز سه شنبه اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مرد  یک بیمار  ۵۲ ساله با سابقه بیماری قلبی و بیمار دیگر ۶۲ ساله با سابقه بیماری آسم بودند.

وی اضافه کرد: این افراد با علائم ضعف، بی حالی، سرفه و تهوع از چند روز گذشته به بیمارستان مراجعه و بستری شده بود که به علت وخامت حال هر ۲ ساعاتی پیش جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه اکنون ۳۵ بیمار دیگر  نیز در بخش بیماران کرونایی این بیمارستان بستری هستند یادآور شد: این بیمارستان به منظور ارایه خدمات بهتر در شرایط قرمز کرونا و اوج پیک پنجم با لغو مرخصی ها از ۱۰۰ درصد توان خود استفاده می کند.

از ابتدای شیوع پاندمی کرونا تا ساعت ۲۴ دوشنبه چهارم مرداد در این جزیره ۶ هزار و ۲۵۱ بیمار مبتلا به ویروس کرونا (کووید ۱۹ و نوع جهش یافته انگلیسی) شناسایی شده است که ابتلای ۶۱ نفرآنان در روز گذشته تایید شد.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان بندر لنگه استان هرمزگان بوده در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha