۵ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۵۹
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 84417916
۴ نفر

برچسب‌ها

اراذل و اوباش متواری تحت تعقیب در کنگاور دستگیر شدند

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی کنگاور از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار متواری و تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «عنایت فلاحی» روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: ۲ نفر از اراذل و اوباش متواری که با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و حرکات غیر متعارف در سطح شهر کنگاور کرده و متواری شده بودند، با اقدامات فنی و اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی افزود: پیش از این ۱۱ نفر از اراذل و اوباشی که با این ۲ نفر همکاری کرده بودند، اواسط تیرماه سال جاری دستگیر شده بودند.

فرمانده انتظامی کنگاور تاکید کرد: خانواده هایی که از این افراد شرور و اراذل و اوباش شکایت دارند می توانند شکایت خود را به صورت محرمانه به پلیس اطلاعات امنیت واقع در کلانتری مرکزی تحویل دهند.

وی با بیان اینکه در این شهرستان جایی برای جولان اراذل و اوباش وجود ندارد، یادآور شد: آرامش و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و در موضوع امنیتی، نیروی انتظامی با هیچ کسی تعارف ندارد زیرا آرامش جامعه را مطالبه عموم مردم می‌داند.

سرهنگ فلاحی گفت: برابر هماهنگی‌ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضایی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.

وی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیر متعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند هشدار داد و افزود: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افراد شرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود در فضای حقیقی و مجازی، امنیت و آرامش شهروندان را  سلب کنند.

سرهنگ فلاحی بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس شهرستان تاکید کرد و ادامه داد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل است لذا از شهروندان درخواست داریم تا در صورت مشاهده هرگونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی موضوع را در اسرع وقت با شماره‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha