۳ میلیون پرس غذا در طرح احسان غدیر طبخ و توزیع می شود

تهران- ایرنا - بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام با همکاری هیئت‌ها و گروه‌های مذهبی و مردمی سراسر کشور در قالب پویش احسان غدیر، اقدام به طبخ و توزیع سه میلیون پرس غذا در این ایام خواهد کرد.

به گزارش روز سه شنبه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام، سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان با اعلام این خبر افزود: در روزهای منتهی به عید سعید غدیر و با همکاری و مشارکت گروه‌های مذهبی و هیات‌ها در سراسر کشور ۳ میلیون پرس غذا طبخ و توزیع خواهد شد.

وی تاکید کرد: طرح احسان غدیر با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال و اهدای بسته‌های پروتئینی توسط بنیاد احسان آغاز شد و با مشارکتی که از طرف گروه‌های مردمی اتفاق افتاد، این کار در سراسر کشور رقم خواهد خورد.

مدیرعامل بنیاد احسان در توضیح گروه‌های همکار این طرح گفت: در طرح‌های مشارکتی بنیاد با اعتماد به گروه‌های مردمی پویش‌هایش را اجرا می‌کند و در پویش احسان غدیر هم ۱۲۰۰ هیات مذهبی و گروه مردمی مشرکت کردند.

سلیمانی در ادامه یادآور شد: طبخ غذای گرم از جمله خدمات بنیاد احسان در بحران‌هایی مثل سیل و زلزه و برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر است.

بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در عید غدیر سال گذشته نیز در طرح به وقت احسان به طبخ غذا و اطعام در این عید اقدام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha