نظرات خود را درباره مشکلات مردم با رییس جمهور منتخب در میان می‌گذاریم

تهران- ایرنا- نماینده مردم شهرکرد در مورد جلسه دیدار نمایندگان با رییس جمهور منتخب گفت: در این جلسه تلاش خواهیم کرد نظرات خود را درباره مشکلات مردم و مسائل اولویت دار جامعه با رییس جمهوری منتخب در میان بگذاریم.

«احمد راستینه» در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره جلسه عصر امروز نمایندگان مجلس با رییس جمهور منتخب اظهار داشت: این دیدار هم اندیشی و تعامل میان مجلس و رییس جمهور منتخب است و امیدواریم بستری برای ارتقای کارآمدی نظام و سیستم فراهم کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه نمایندگان بر اساس وظیفه قانونی در چینش کابینه نقشی ندارند، گفت: نمایندگان در چینش کابینه رییس جمهور منتخب را تحت فشار قرار نمی‌دهند رییس جمهور باید با فراغ بال بهترین‌ها وشایسته ترین‌ها را برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی کند.

راستینه با بیان اینکه مجلس از اختیارات قانونی خود برای رای اعتماد به وزیران استفاده می کند، گفت: مجلس نظر کارشناسی خود را با بررسی دقیق کارنامه در رای اعتماد به وزیران دولت سیزدهم اعمال خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رییس جمهور منتخب تا ساعتی دیگر در ساختمان قدیم مجلس برگزار می شود و این دیدار در حالی انجام می شود که پیشتر ۲۲۰ نفر از نمایندگان  در نامه ای از سید ابراهیم رییسی درخواست کردند که در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha