بیماران سرطانی در قم برای دریافت واکسن کرونا ثبت‌نام کنند

قم- ایرنا- دانشگاه علوم پزشکی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بیماران سرطانی می‌توانند برای دریافت واکسن کووید ۱۹ با مراجعه به مراکز منتخب ثبت‌نام کنند.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، بیماران سرطانی درصورتی‌که در هر یک از مراکز شیمی‌درمانی بقیه‌الله(عج)، شیمی‌درمانی و رادیوتراپی صدرا(فرجاد)، بیمارستان شهید بهشتی(ره) و یا بیمارستان ولی‌عصر(عج) تحت درمان هستند یا قبلا در مراکز مذکور درمان شده‌اند برای ثبت‌نام واکسن طبق برنامه اقدام فرمایید.

بر اساس این اطلاعیه، بیماران سرطانی می‌توانند به بیمارستان شهید بهشتی(ره)، بخش شیمی‌درمانی سرپایی، بیمارستان ولی‌عصر(عج)، بخش شیمی‌درمانی یا رادیوتراپی، مرکز بقیه‌الله(عج) به  بخش شیمی‌درمانی و مرکز صدرا، دفتر سوپروایزر مراجعه نمایند.

این اطلاعیه حاکی است: بیماران سرطانی پس از ثبت‌نام باید منتظر دریافت پیامک واکسن باشند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: درصورتی‌که بیمار در مراکز قید شده درمان نشده یا در مطب‌های خصوصی یا شهرهای مجاور درمان شده است، برای ثبت‌نام فقط در روزهای دوشنبه هر هفته به کلینیک ویژه بیمارستان خیرین سلامت(فرقانی) در ساعت ۱۲-۱۰ مراجعه نمایند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: تحویل کپی برگه پاتولوژی و معرفی‌نامه از پزشک معالج(آنکولوژی- هماتولوژی) در روز تزریق الزامی می‌باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha