۵ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۳۶
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84417780
منبع: با مشارکت سایت رویال نهال | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

آشنایی با نهال گردو پیوندی و راهنمای خرید آن

نهال گردو روی شاخه های سبز دلار رشد می‌کند. بهترین نهال گردو مطمئناً شما را به بهترین برداشت گردو نزدیک می کند. انتخاب بهترین نهال گردو از بین انواع نهال گردو به وضعیت و شرایط شما وابسته است. در این متن با نهال گردو پیوندی - راهنمای خرید نهال گردو آشنا می‌شوید.

اگر در کشاورزی و باغداری فعالیت می کنید، ممکن است از خود بپرسید که نهال گردوی پیوندی به چه معناست و چرا امروز علاقه خریداران نهال گردو پیوندی افزایش یافته است.

در این مقاله، ما به شما در نهالستان رویال نهال کمک خواهیم کرد. ما نهال گردوی پیوندی را بررسی خواهیم کرد و مهمترین ارقام را ارائه خواهیم داد. بنابراین در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

چرا خرید نهال گردو پیوندی نسبت به سال قبل حدودا ۲ برابر شده است:

نهال گردو روی شاخه های سبز دلار رشد می کند. این پیشنهاد از ارزش بالای درخت گردو پیوندی حکایت می کند. بهترین نهال گردو مطمئناً شما را به بهترین برداشت گردو نزدیک می کند. همانطور که گفته شد، انتخاب بهترین نهال گردو از بین انواع نهال گردو به وضعیت و شرایط شما وابسته است.

 این بدان معنی است که در هر منطقه از ایران می توان یک نوع را برای خرید بهترین نهال گردو نام برد. خرید نهال گردو به اندازه دلار پرسود است، بنابراین در ادامه با کمک رویال نهال بهترین انواع گردوی پیوندی را به شما معرفی خواهیم کرد.

نهال گردو پیوندی چیست؟

ممکن است نام پیوند را در بیشتر موارد به یاد بیاورید و شنیده باشید، که برای درختان به همین معنی است. نهال گردو پیوندی، زیرا یک تکه چوب می تواند یک پایه بسیار خوب و با کیفیت باشد، از انواع رقم های معمولی تبدیل به پیوندی که بسیار زیاد تجاری و پر از سود هستند تبدیل گردند.

نهال گردو بذزی چیست؟

به نهالهایی که از ابتدا از بذر کاشته و رشد کرده اند، نهال بذری گفته می شود.

نهال گردو چگونه پیوند داده مشوند:

برای پیوند درخت گردو از روشهای مختلفی استفاده می شود. رایج ترین و بهترین پیوندهای گردو عبارتند از:

۱- پیوند وصله ای گردو

۲- پیوند شکمی نهال گردو.

۳- پیوند امگا

۴- و در پایان به پیوند اسکنه درخت گردو می‌توان اشاره کرد.

مزایای خرید نهال گردو پیوندی در مقابل با خرید گردو بذری:

نهال گردو معمولاً عملکرد و بار دهی پایدار ندارند، به این معنی که در یک سال می توانند بازده خوبی داشته باشند و ممکن است در یک سال دیگر درخت گردو بازده کمی داشته باشد، بنابراین بسیاری از باغداران گیج می شوند که ممکن است دچار بیماری شده اند. اما در بسیاری از موارد در می یابیم که پایه نهال های گردو خریداری شده بذری است.

مورد بعدی تعداد میوه های درخت گردو است. درختان گردو پیوندی حداقل دو تا سه برابر بیشتر از نهال های پایه بذری باردهی می کنند علاوه بر این،  نهال گردوی پیوندی به هیچ جنسیت خود را تغییر نمی دهد، بنابراین تعداد باردهی آن حفظ می شود.

آشنایی با نهال گردو پیوندی و راهنمای خرید آن

مهندسان رویال نهال با بیش از نیم قرن تجربه در باغداری، کشاورزی و تحقیقات علمی آماده اند بهترین نهال ها را برای شما به ارمغان بیاورند. همچنین امیدوارم از لیست نهال. نگاهی دقیق بیندازید زیرا انواع نهال در این لیست کمترین قیمت نهال را دارند، بنابراین می توانیم سهم بزرگی در سودآوری داشته باشیم.

لیست خرید نهال گردو:

https://royalnahal.com/nahal-gerdo.html

انواع بهترین نهال گردو را می توانید در لینک بالا مشاهده کنید.

انواع محبوب گردوی پیوندی کدامند:

از بین بهترین نهال های گردوی پیوندی، انواع ایرانی و خارجی را می توان تشخیص داد. نهال یکی از بهترین انواع گردو محسوب می شود که به خوبی میوه می دهد و سالها به بار می نشیند.

نهال گردو چندلر پیوندی:

این نهال های گردوی چندلر پیوند یافته است. این یکی از معروف ترین انواع نهال گردو در کل جهان است و باروری فوق العاده ای از خود نشان می دهد. آب و هوا یا اصطلاحاً ارتفاع مورد نیاز این نهال گردو بین ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ متر از سطح دریا است.

نهال گردو فرنور پیوندی:

نهال گردو فرنور  پیوندی؛ از نظر اصالت ریشه در فرانسه دارد. این رقم گردو به دلیل مقاومت در برابر سرما بسیار بالا شناخته شده است. این گیاه معمولاً بهار را برای جوانه زنی انتخاب می کند. گردو یکی از مقاوم ترین واریته ها است، بنابراین توصیه می شود گردو در ارتفاعات از ۱۸۰۰ تا ۲۴۰۰ متر تولید شود.

نهال گردو ژنوتیپ برتر رویال:

نهال گردو ژنوتیپ برتر رویال خیلی دیر برگ میدهد، خیلی پر بار است. حدودا ۸ تا ۱۰ تن در هکتار باردهی دارد. باردهی جانبی دارد و دارای خواص مهم آپومکسی است. مغز این گردو بالای ۶۰٪ است. شروع باردهی پس از یخبندان های بهاری. مقاوم در برابر سرمای زمستان. اوایل پاییز لترال دهی. فاصله کاشت آن ۷ در ۷ است. مقاومت و سازگاری تا ۲۵۰۰ متر از سطح دریا را دارد. میوه دهی از سال اول (خود گرده افشانی) و باروری یکنواخت دارد.

آشنایی با نهال گردو پیوندی و راهنمای خرید آن

اظهارات نهایی در مورد خرید نهال گردو پیوندی:

انتخاب نهالستان معتبر و قابل اعتماد برای خرید نهال گردو مانند نهالستان رویال نهال بسیار مهم است زیرا پس از فروش نهال گردو؛ خدماتی مانند ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصالت نهال بسیار مهم است.

نهالستان رویال نهال بزرگترین تولید کننده و تامین کننده نهال برای رشد و نمو فضای سبز در ایران و خاورمیانه است. می توانید به مشاوره این نهالستان اعتماد کنید.

وب سایت: royalnahal.com

تلفن های تماس: ۰۹۳۰۱۸۱۱۵۲۰ - ۰۹۱۴۱۸۱۱۵۲۰ مهندس آرمین قاسمی

آدرس: آذربایجان غربی، میاندوآب، کوی رابری، روبروی ایستگاه تحقیقات کشاورزی.

منبع: با مشارکت سایت رویال نهال | ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha